1. 1.
  laiklik gibi türkiye cumhuriyeti'nin temel değerlerinden birisini korumak ve kollamak adına gerekli olan özel insan gücünün karşılanması noktasında yaşam tarzlarını pek onaylamadığımız tiki, emo, concon, apaçi gibi abuk şahsiyetlerin konumudur.

  tikileri ele alırsak;

  bunların tek derdi giyim, kuşam, gezip tozmaktır. bu anlamda giyim önemlidir. bu ne demek?
  bu kızlar asla demoda çarşaf ve türban gibi şeylerden uzak duracak, dini ritüellerle uzaktan yakından ilişki kurmayacaktır.
  inançlı olabilirler fakat bu sebeple cemaat bağlantılarına dahil olmayacak, herhangi bir baskı ve zapturapt altına alınma girişimlerine şiddetle karşı çıkacaklardır.
  yaşam gerekleri sebebiyle sürekli modern gereksinimleri tercih eden bu kızlarımız ülkemizde laikliğin garantörlerindendir.

  emolar;

  emo dediğimiz, duygusallıktan geberen tiplerdeyse laiklik garantörlüğü yüksektir.
  adlarına açılan sitelerde muhtelif noktalarda atatürk bölümleri olması, bu ilgilerini ciddi anlamda kanıtlamaktadır.

  apaçiler;

  berbattırlar ancak tek atış noktaları toplumda kendilerine bir yer edinmek olduğundan geri devrimcilikle alakaları olmaz.
  akp gibi gerici partilerden uzak dururlar.
  bilirler ki, cumhuriyet giderse onlar da öyle abes şekillerde dolaşamazlar.

  ortam çocukları, cix vs..;

  bunlarda da yine gece hayatı isteği fazla olduğundan olası bir şeriat düzeninde alkol oranının azalacaklarını bildiklerinden yapacakları en doğal şey, laikliği korumak olacaktır.
  bunun bilincidedirler ve bu yüzden beyoğlu'nda ahmet misbah demircan gibi takiyyeci, tiyatro kapatıcılarına oy vermezler.
  2 -3 ... system error
 2. 2.
  Sanane denilesi durumdur.Özel hayat yad anasıl giyinip nasıl yaşayacağımızı sizin gibi gerici arap dostlarından öğrenecek hiç değiliz.Bize görede savunmayanlar son derece ilkel yaratıklardır.
  -1 ... pit10burda
 3. 3.
  (bkz: miss turkey 2051)
  ... system error