bugün

türkbükü'nde tatil yapan ünlülerin karınları acıkınca yapmış olduğu aktivitenin bedelidir.

http://www.ensonhaber.com...yuk-kazik-2012-07-03.html
lahmacunun kıyması altın tozundan imal edilmekte.
Alan enayiler olmasa o fiyata satılmaz.equilibrium meselesi.
türkbükü esnafıdır. sosyeteyi gördü mü dayanamaz. aslında kurunun yanında yaşın da yanmasıdır olay, ne diyelim allah c.c. ıslah etsin.
http://www.ensonhaber.com...yuk-kazik-2012-07-03.html
millet 50 tl ye 1 aylık mutfak masrafını yapıyor, adamlar sadece bir tane ayran bir tane lahmacun alıyor!

ne kadar değişik bir ülkede yaşadığımızın kanıtıdır. sonra gelir dağılımı, kişi başı düşen milli gelir, gayri safi milli hasıla!

yahu bırakın allahınızı severseniz, demek ki bir ailenin aylık geçim masrafını bir lahmacuna verebilenler var ve hala daha şikayet eden bizleriz ?
buda değişik. görmüyor musunuz be? artık görün lütfen şunları, akp akp akp diyee diyee acınızdan gebereceksiniz amk!
arz talep duymamışların şaşırması. veren mal olursa 100 liraya bile satarsın ne ki.
yanına soğan istediğinizde fiyat tekrardan 2 liraya düşecektir.
soğan önemli faktör.
Aba piknik'te 7.5 tl'ye 2 lahmacun, ayran ve tatlı yiyen fakirlerin bok attığı esnaftır.
işletme sahibi bi lahmacun ayrana çıkardığı 50 liralık hesabın gerekçesi olarak kırılan bardak ve tabak çanağı göstermiş. neymiş mekanlarındaki bardaklar tabakları çok pahalıymış. bu maliyeti fiyatları yansıtınca 50 liranın ancak kurtardığını söylemiş.

demek ki 50 liranın içinde lahmacun + ayran + bardak + tabak da var. gidin, 50 lira verin tabak çanağı kırın.
alişan ın trend başlattığı ülkede gayet normal olandır.
alişan plajda lahmacun yedi diye 40 derece sıcakta, ben keyif çatarken birileri bana ocak başında lahmacun pişirsin derseniz ödemeyi hak edeceğinizi düşündüğüm bedeldir.
görgüsüzlükte üst seviyelerden biridir. Helak ederler alanı da satanı da görürsünüz sonra
bir limonatanın 27, bir ojenin 20, bir midye dolmanın 5 lira olduğu bir yerde normal bir olaydır.
görsel
o esnafa helal olsundur. bi ülkede bu kadar mal varsa yemleri de pahalı olsun tabii.
görsel
(bkz: genç kebapçılar rahatsız).
şımarıklık, görmemişliktir. ve bu görmemişliği de dünyaya duyurmaktır. zaten bu insanlar da türkiye de yaşamıyordur büyük ihtimalle. artık dünyadan bir haberlerse.
kimine göre asortik, bana göre enayiliktir efendim.
Ne kadar zengin olursan ol yapmaman gereken bir enayiliktir.
günlerdir dır dır vır vır, adamların parası var yiyor kardeşim tasası sizimi aldı ? adam 50 lirayı lahmacuna vermese sanki bir fakire verecek, adamın parası çok 50 tl lahmacuna verir 2500 liralık şampanya içer kimene hocam ? biz kendimize bakalım.
görsel
o sıcakta lahmacun yemek de bir gariptir.
olsada ödesek.
reklamın iyisi kötüsü olmaz. güzel reklam yaptılar.
yazık, gerçekten de yazık. insanlar yiyecek ekmek bulamazken, akşamları salatayı yiyerek karın doyurmaya çalışırken bu paralara bi lahmacun bi ayran yiyenlere yazıklar olsun!

satışı yapanlara hiç kızmıyorum, helal olsun, güzel bi şekilde adam sikmek, kalite bi şekilde adam sikmek bu işte.

küfürü sevmem, küfürlü entrimde hemen hemen hiç yoktur ama okuyan herkesin affına sığınarak biraz daha küfür etmek istiyorum.

sizin o mercimek kadar bile olmayan ve şu dünya da hiç bir işe yaramayan beyninizi sikeyim. umarım daha çok domaltılır ve daha çok sikilirsiniz ibneler.

2 tane fakiri doyurun desek, kulakları sağır olur bunların, gözleri görmez olur, dilleri susuverir.

insanlığın ne olduğunu bilmeyen aç gözlü görgüsüz köpekler.
güncel Önemli Başlıklar