bugün

Bir teoman şarkısı.

https://youtu.be/XvuGYtyIR-c
Alper Narman, Ali Barış Ata ve Teoman'ın ortak çalışması.
(Söz: Alper Narman, Ali Barış Ata, Teoman Müzik: Alper Narman, Ali Barış Ata )

Youtube'da klipteki Teoman fotoğrafı eleştiriliyor. Neden kız gibi çizim değil diye. Az saksıyı çalıştırın. Teoman'nın yüzünün gözükmediği klibe kim sponsor olur? Siz sponsor olsanız, teomanın yüzünün gözükmediği klibi kabul eder misiniz?
teoman'dan umudunu kesen teoman severler için ilaç gibi gelen şarkı. son zamanlarda etkisinde kalarak tekrar seslendirdiği çok eski şarkıların ruhundan da bir tutam serperek bildiğimiz teoman ile sentezlemiş şarkıyı. ben beğendim...

https://www.youtube.com/w...R-c&ab_channel=Teoman
Bunu düşünüyordum sözlük. Tam bugün bununla ilgili bir entry girecektim ama vazgeçmiştim. Sol frame' de dolanırken ben bunu girmedim ki ya diye düşünürken bir baktım ki bir başkası girmiş ama sorun bu değil. Ne düşünüyorsam bir şekilde oluyor veya çıkıyor. Benim düşündüğüm şeyin bir anda ortaya atılması veya bir başkası tarafından belirtilmesi beni huzursuz hissettiriyor. Sanırım yavaş yavaş kafayı yiyorum.
şimdi de başkası olduk... bir de nereden baktığına bağlı tabi. mesela kalplerimiz birmiş, aynı şeylerden hoşlanıp aynı şeyleri düşünüyoruz, ne kadar da uyumluyuz gibi sözler de tercih edilebilir başkası bunu yapsa...

işimize geldiği gibi yorumluyoruz bu hayatı be!

fakirin sapık bir abazan, zenginin çapkın ve sevimli bir piç olması gibi bir şey işte...
Ya onunla ne alakası var Mokv aa.
Yalnızca bugün olmadı. Daha öncesinde de oldu bu durum. Defalarca ve farklı şekilde. Yakındığım şey buydu. Bir anda da aklıma geldi öyle.

Tabii aynı şeyleri düşünüyor olmamız da tuhaf bir şekilde söz konusu olabilir.
Yoksa fake' im misin sen?*
otopsiraporları feykimdir, silebilirsiniz...
Daha öncesinde de belirttiğim gibi; Manyak olmaya karar verdim feykimdir, silebilirsiniz.

Daha nick' imi bile düzgün yazamamış hem. Püü sana.*
senin silinmene gönlüm razı gelmedi ve bir harf oyunu ile diğer nicki sildirtecektim ama kendi kendini ihbar ettin, geçmiş olsun...
Amaan, buradan silinsem ne olur mokv?

Yine de düşüncen için teşekkürler.*