bugün

Çok ince bir davranıştır. Sizi önemsediğini gösterir.
ahhh ahh lise ve üniversite yıllarım geldi aklıma.
o değil de kahve yapıp getiren kız hep aynı kızsa sorgulayın durumu.
Eski sevgilim yapardi. Taa kac sene once... bir de cok hosuma gidiyor falan saniyordu galiba aliskanlik haline getirmisti surekli yapmaya baslamisti. Allahin manyagi..
Ana yemek olarak beni ye, sonra bak tatlin da geldi, sekerleme yaparsin imasi veren kiz.
Tatlı yapar, evde aşure yapar size de getirir, poğaça börek ısmarlar, hatta özel günlerde size üst baş bile alır. Durum böyleyse iş ciddi demektir. Bu durumda mevzu genelde evlendirme dairesinde mutlu sonla nihayete erer. Kızlar kime tatlı yapacaklarını bilirler.
Tatlı değil de genelde hediyeye boğarım ben.
Anlayanadır.

Bak ben seni önemsiyorum lafının eyleme dökülmüş halidir.

Ben sana ve bebeklerimize bir ömür bakarım demektedir.
benim eski karıda yapardı böyle saçmalıkları, hem kötü yapardı hemde yemem içibn sürekli ısrar ederdi. anasından öğreniyomuş onun yemeklerini de babası cok beğeniyomuş adamın midesi değil çölüğü vardı heralde.
iyi tanıdığım bir kız ise teşekkür eder nezaketen onun gitmesini bekler sonra tatlıyı yer ilk karşılaştığımızda yaptığını överim. tanımadığım bir kız ise teşekkür eder o gittikten sonra tatlıyı önce mesai arkaşımlarımdan birisine yedirir bir süre sonra olumsuz bir şey olmaz ise kendimde yerim. böbrek bu böbrek bu yaşımıza kadar sahip çıktık bu saatten sonra kaybetmeye niyetim yok..
vereceğine delalet eder.

not: tatlıyı kastettim, yani sizin için getirdiyse verecektir tabi yoksa yiyemezsiniz.
Tatlı bir şekilde konuşmak istediğini gösteren eylemdir.
harika kizdir.

gastronomi okudum taliplerimi bekliyorum.

sirf tatli icin. yanlis anlasilmasin.
Düşünceli kızdır. Erkeğin gönlüne giden yol karnından geçer sözünün ispatıdır.