bugün

Sonu olamadıktan sonra ilk olsan neye yarar.. Boş iş..
saygılar..

senden sonra kaç kişiye domalacak o göt bi daha düşün ve iyi sik. *
asla olamayacağımdır. günümüz şartlarında öyle. şimdiki kahpeler anasının rahminde orospuluğa başlıyorlar. üstüne alınan alınabilir.
Açın azıcık bilimsel bir şeyler okuyun, TDK'ya güvenmeyin o da bozdu kendini.
kız diyorsan karşıtı oğlan çocuğudur.
Kadın diyorsan da erkektir.
Kız ya da kadın olmanın cinsel ilişkiyle ne alakası vardır yahu?
Konuya gelirsek ne oldu ilk ilişkisini senle yaşadı başın göğe mi erdi?
hiçbir anlamı yoktur. yatak, liman falanda değildir.
(bkz: kız patlatmak)
yaranmaya yetmez. bakire olmasan kaşarsın. bakire olsan tecrübesizsin, sevişmeyi bilmezsin, hoşlarına gitmez. zorla adamı feminist eder bunlar.
Ayrılırlarsa veya hiç çıkmamışlarsa hatta evli değillerse diye abartayım, boktan bir durumdur.
2015 türkiye sinde çok zor ama imkansız değildir vesselam doğru zaman ve doğru kadını bulmak mühimdir.
kim ne derse desin güzel bir şeydir.
Tohumdan alıp büyütmektir,sevimli naif kız çocuğundan güzel bir kadın yaratmaktır. Meyvesini başkası yer ne yazıkki
gururdur. ben bunu hakediyor muyum diye sorgulatir adama.
erkeğin unutulmamasını sağlayan eylemdir. gerisi tırıvırı.
Etraf aç kurt doluyken, kimsenin takmayacağı durumdur. hangi devirdesin kardeş.
(bkz: bir kızın açılışını yapan erkek olmak)

kız demiş benim hiç sevgilim olmadı çocuk demiş ben senin açılışını yaparım kız demiş ki ne kadar cumhurbaşkanı bir erkek...
daha doğrusu olduğunu sanmaktır. Ben bu güne kadar ''Aşkım sen 13. sevgilimsin seni çok seviyorum kalp kalp'' gibi bir söz duymadım.
En iyisidir, en güzelidir.
(bkz: aşkım saçmalama tabii ki ilksin)
bırakın şu feodal ağızları ya. erkeği, eşi değil yoldaşı olun bir insanın. güveneceği, her haliyle kabul edebilen sevdiği, dostu olun.
ilk erkeği olduğunuz kadınları bırakmayacaksınız ya da bırakmamışsınız gibi boş laflar etmeyin.
ne ilkler var şimdi son buluyorlar, buna erkek genelde çok güveniyor( bakireliği aldığında artık kızı tapulu malı sanıyor) götü kalkıyor sonra kızın ilki de olsa kaçıp gidiyor.

yani güzel bir şey olabilir anlamlı da olabilir ama asla vazgeçilmez değildir.
zor bulunan bir olgudur.
yapanların böbürlendiği olaydır.
yapmayanların ise pek kaçırdığı bir şey olmayan durumdur.
boşverin.

savaşmayın sevişin.