bugün

Bu neslin hayatına o kadar çok suni ihtiyaç girdi ki beklentiler çok yükseldi bu yüzden aslında basit olan bir şeyin yokluğu terkedilmenize sebep olabiliyor. Ben birinin sevip sevmediğini anlayamıyorum sevdiğini söyleyen türlü türlü hoş sözler sarf eden kadınlar aniden çark edebiliyor.

O yüzden tüm samimiyetsiz ilişkilerden tiksindim.
Bakışlarından,sarilmasindan.
Anlayamazsınız. Seni seviyorum diyip yatakta keyif yapan kadındır.
iki taktik uyguluyorum hiç şaşmadı. işimi kaybettim param kalmadı borç felan ekonomim kötü ya da hastalandım durumum iyi değilmiş diyorum. bazen de üstüne gidip sinirlendiriyorum.

sonuç daha terk etmeyenine rastlamadım. en son kızın biri vardı görseniz annem bu kadar üstüme düşmüyordu. canım cicim felan. bir gün hastahane ye gitmiştim. sordu neyin var diye. aklıma plan geldi abartarak hastaymışım felan diye. tabi bana 1 hafta sonra mesaj atmış sana birşey söyliyeceğim diye. ne dedim kem küm geveliyor beni istediler ben de kabul etmek zorunda kaldım diye. bende sana mutluluklar dilerim ne diyim dedim. tabi yer miyim yemem. bana ayak yapmış.

işin özeti ben bu kızla evlenmeyi düşünüyordum. evlenseydim demek ki hastalansam beni terk edecekti. parasal da öyle param yok bittim battım de aynı terane hemen bir bahane buluyorlar en son biride ilişkiden yorulmuş diye terk etti.
Anlasanız nolcak? Anlayınca zaten havalanıyorsunuz. Hiç bırakamaz bu bağlandı nasılsa, çok sahiplendi deyip mal mal davranıyorsunuz. Sonuç? Mal gibi ortada bırakıyoruz tam da o anda.
Param bitti de
Eğer yüzünü somurtuyorsa sevmiyordur
Ama eğer hemen ben veririm diye sana yardım etmeye çalışıyorsa seviyordur

Çünkü kadının en zayıf noktası para.
veriyorsa seviyordur ben bunu bilir bunu söylerim.
Gözlerinin içine bak anlarsın.
öyle bakınca öyle tutunca diye bir şey yok. kimseden hiçbir zaman tam emin de olamazsın. ama sana sabrediyor ve yanlışlarını düzeltmen için seni bekliyorsa, zor zamanında seninle savaşıyor yalnız bırakmıyorsa, hoşlanmadığın şeyleri yapmamak için uğraşıyorsa en önemlilerinden biri, saygı duyuyorsa, sana herkese davrandığından daha yumuşak davranıyorsa diye liste bayağı uzar.
Kendinden fedakarlık yapıyorsa sevdiği şeylerden vazgeçiyorsa sever.
Sağlığınız için endişe ediyorsa,
Sizi mutlu edecek şeyleri aklında tutup ara ara yapıyorsa,
Hayatınızın yolunda gitmesi için size destek oluyor, olumsuz bir şey olduğunda sizle beraber üzülüyorsa,
Yardıma ihtiyacınız olduğunu fark ettiğinde siz söylemeden kendisi bir şeyler yapmak için çabalıyorsa,
Karşılık beklemeden maddi manevi yanınızdaysa,
Sizle vakit geçirmek için elinden geleni yapıyor, Yanyana olmak istiyorsa,
Üşümenizi, terlemenizi önemsiyor ve önlem almanız için sizi zorluyorsa,
Ve bonus, size kek yapıyorsa seviyor demektir.

Edit: AA bu benmişim.
sevgili, nişanlı vs. olarak askere gittiğinizde o kız sizi terk etmiyorsa gerçekten seviyordur.
iflas ettim her şeyimize haciz gelecek de. halen yanında durmaya devam ediyorsa seviyordur.
Pek anlaşılabileceğini sanmıyorum.

Genelde kimin ne yapacağı belli olmadığı için bekleyip umut edersin. Zira kıskanan taraf o olsa bile yine kendisi aldatıyor.
aynen bak anladın.

2 hafta sonra aldatıyor gözünün içine bakan.

nah

motherfuckers.
Ona, onu sevdiğinizi söyleyin. Şımarıp saçmalamak yerine o da sevgisini gösteriyorsa, gerçekten seviyor demektir. Sevmese hemen şımarır.
Kesinlikle anlayamazsınız.
işten kovuldum asgari ücrete başka işe vasıfsız girdim deyin o kendiliğinden gider.
anlaşılacak şeyler değil bunlar. bu bi inanç meselesi.
Gitmez, sizi bırakmaz.
Seviyorsa ne olursa olsun tamamen gidemez.

Gitmek zorunda kaldı diyelim.
Elbet iyi misin merak eder, sorar, öğrenir bir şekilde.

Size umursamazlık etmez. Sahiplenir, değer verir, sıkılmadan dinler, susmayacakmış gibi şevkle konuşur.
Terkedilse de kıyamaz...
Hem açık oylama hem fav atmış. 5 farklı beden gelinlik siparişi verdim hangisi uyarsa artık.

Alırım bi çeyreğinizi.
Size içtenlikle gülümsüyorsa, kendimden biliyorum.
Gayet net anlaşılır.
Mesele anlamakta değil, o kolay iş.
Çünkü kadın zaten net şekilde hissettirir.
Sevgiyi kaldırabilmek, asıl önemli olan.
Ağzına alıyorsa.
Tövbe tövbe adamı günaha sokma amk.
Lan manyak sor işte seviyorsa seviyorum der sevmiyorsa siktir git.

Neyini anlayacan daha.