bugün

nasıl kızlarla takıldıysa, yazık dedirten yazar beyanı.
tanım: bir erkeğin havalara uçmasına, özgüven patlaması yaşamasına sebep olacak cümledir.
Evlenme teklifi edersen kabul ederim,mesajı veriyordur. Kaçılması gerektiğinin haberidir.
Bir kadının en azından davranışlarını beğendiği bir erkeğe söylediği şeydir. Asıl manası ve amacı ise kadının imasında ve yansıttığı mesajlarda gizlidir.

Sizin yanınızda şimarıklık, cilve yapan bir kızla, sizle doğru düzgün konuşan bir kızın bunu demesinde dağlar kadar fark vardır.
Sizinle evlenmeyecek kadın söylemi.
Ben eğlenilecek erkek arıyorum diye devam edeceğinin belirtisidir.
Devaminda;
bak yanlis anlama ben seni arkadas olarak goruyorum demesi muhtemeldir.
kuzenime benziyorsun aynı ya'dan ki önce ki cümledir.
eger bir erkek olarak sizin de ona ilginiz varsa evlenemeyeceginizden emin olabilirsiniz zira bu hanım kızımız şu veya bu sebepten ötürü evlenmeyi düşünmeyen kızdır. yanlış anlaşılma olmasın sizinle degil herhangi bir kimse ile evlenmeyi düşünmeyen kızdır.
(bkz: vurdurmak istiyordur)
Biz evlendiğimize göre evlenilecek erkekmişiz.
hemen şey yapmayın başka bir şey kastediyordur belki.
(bkz: eş durumu)
hemen kaçılıp ortamın terk edilmesi gereken durumdur.
Verdiğini ne biliyosun?
Seni çocuklarının babası olarak görmesidir. Bence övünülecek bir durumdur zira bu dönemde bunu görmek çok zor.
e tabi bunu söyleyen kızın nasıl bir kız olduğu da önemli değil mi? seda sayanda solmaz bunu diyorsa bence erkeğin üstüne düşünülmeli.
şimdi git 5 yıl sonra gel demenin kibar hali. tabi her durum için geçerli değil.
5 10 sene sonra da '' nereden evlendim senle lanet adam!!! gençliğimi bitirdim bir gerizekalıyla, adam değilsin '' sözünü duymanız olası olan kişi beyanıdır.
güncel Önemli Başlıklar