bugün

başıma geldiği zaman geçiştirdiğim, cevap veremediğim, insanı coşturan, ohhşlaştıran bir güzel hadise.

tabii siz burdan başıma çok geldiği sonucunu çıkarmayın. ama gelmişti yani.

bir de bu durum da nasıl cevap verilir ki lan? dün desem, böyle sevişgen adam profili çizsem yüze bakınca anlaşılıyor. hadi inandı diyelim, ya kız deli bişeyse, bakir adamı alıp su üstüne çıkartmak istiyorsa. kaçarsa. abaza adam bu fırsatı kaçırırsa terellelenmez mi lan?

ya da hiç desem, ya da yıllar önce desem. abazalık yüzüne vurulsa kızın. sonra 'ayh bu beni öldürür' diye düşünüp kaçarsa kız. hatta daha fenası 'heyecan yapar kaldırmaz lan bu' diye düşünüp kaçarsa, hatta bir de olayı arkadaşlarına anlatırsa. al işte gene fırsatı kaçırdın, bir de yıllarca sevişmemeyi garanti altına aldın.

ne biçim soru lan bu? sorulmasın böyle birden anasını satıyım, heyecan yapıyoruz. bir de aylar sonra aklımıza geliyor, lan acaba ne deseydim yerdim ben o kızı diye beyinsel aktiviteler yapıyoruz.

böyle hayat gibi şeyin ben
erkeğin vereceği cevap mutlaka yalandır. bilimsel bir şeydir ve hem tarafımdan hem de çevremdeki çoğu kişi tarafından onaylanmıştır.

bir diğer yalan konusu da daha önce kaç kişiyle birlikte oldun sorusuna verilecek cevaptır. bu durumda iki tarafta yalan söyler. 3 kuralı diye bir şey vardır ki o da bilimsel bir olaydır. erkekler daha önce birlikte oldukları kız sayısının 3 katını söylerler. kızlar burada sözüm sizlere; bir erkek size benim 3 farklı kişiyle cinsel deneyimim oldu derse bilin ki yalandır. 1 kişiyle yatmıştır. şimdi erkekler sözüm sizlere eğer bir kız size ben daha önce 3 kişiyle birlikte oldum derse bu da yalandır inanmayın 9 kişiyle birlikte olmuştur. bu 3 kuralı da test edilip onaylanmıştır.

tabi bu diyaloglar eğer yatakta sevişme esnasında ki psikolojiyle yaşanmışsa gerçeği yansıtır ona göre.

2.5 yıl sonra gelen edit: hayır yataktaki psikolojiyle de gerçeği yansıtmıyormuş.
bu soruya anında cevap verilmesi gerekir 5 saniye geç cevap o kızı ve şansı kaybetme sebebidir.
- en son ne zaman seviştin?
+ şuan boşaldım.
-en son ne zaman seviştin?
- komik olucak ama hiç sevişmedim sen?
- ben de!
-o zaman?
-hobaaaa
o kızın kendini ona göre ayarlaması anlamına gelir. en son nezaman seviştin? derken eğer uzun bir zaman ise kız çekingenleşir ama yok kısa bir zaman ise kız "tamam bu benden en azından tercübelidir ve ben bunun tercübesinden yararlanayın" der.
' sen en son ne zaman verdin ' diye sorusuna soruyla cevap verilebilir bu kızın.
erkekler icin cevap; gercek sevisme zamaninin 3 kati oraninda gunumuze daha yakin olmalidir ki kizlar bu cevaptan etkilenebilsin, ustunu basini yirtarcasina cikartabilsin. hos bu soruyu soran kiz zaten beyinde soyunmustur ve sadece erkegin aklina karpuz kabugu dusurme kismi kalmistir.

erkegin cevabi diyorduk, ornegin;

3 yil once mi sevistin 1 sene once diyeceksin.
3 gun once mi sevistin bugun diyeceksin.

kadinlar icin ne yazik ki bu kural tam tersine isler.

3 saat once sevismissen eger yaklasik olarak "3 yil once" diyeceksin ki adin kevaseye cikmasin.

(bkz: catir catir sevisip hulya kocyigit gibi suzulen kizlar)
bir kız- en son ne zaman seviştin?
bir erkek+ dün gece!
bir kız- kimle?
bir erkek- ama dedim dün akşam o kadar içme diye!
muhtemelen bu konuşmanın yeni bir sevişmeyle sonuçlanacağına işarettir.
Tipik bir Türk kızının soramayacağı sorudur.
avrupada yada antalyada türk erkeği ile sevişen yabancı kızların dediği sözdür.
muhtemelen bunu, seviştikten hemen sonra soracaktır, 'az önce huahahaha' şeklinde cevaplanabilir.
- en son ne zaman seviştin.
+ ne demek en son ne zaman. ulan demin napıyorduk biz yatakta.
- ay o muydu ben güreşiyoruz sandıydım.
+ ...