bugün

söylenmemiş olandır. mümkünse söylemeyin susun daha çok makbüle geçer zira...
evet hala kızım.
yarın bana yemeğe gel. sana güveçte pastırmalı kuru fasülye-tereyağlı pilav-ev turşusu yaptım.

not: sabah-sabah ağız sulanarak, erkeğin beyni-midesi-testisleri arasında ki bağlantıya dikkat çekilmiştir.
(bkz: hayatım)
en sevdiğim sözdür.
parçala beni behçet.
- şaka yaptım rıfkııııı.
+ ???
- hamile değilim.
+ <3
(bkz: #11028622)
kim ne derse desin..
en güzel söz şudur....

ilkimsin.
35 cm falan mı ?
sana güveniyorum.
"büyükmüş."
(bkz: sen benim ilk ve son aşkımsın) *
--spoiler--
sevişelim mi?
--spoiler--
Erkek soylenen sozlerden cok etkilenmez. Kadin tarafindan soz yerine sevgiyi ve sşkı degisik aksiyonlar gelirse, bir kizin soyleyebilecegi en yegane guzel seyin otesine gecer. Mesela kol dugmesi almak, sevdigi yemegi yapmak, dip tarafina kucuk harflar ile ikinizinde bas harflerinin yazili oldugu ipek bir kravat almak gibi bu liste cok uzayabilir. Su unutulmamalıdır ki bir kadin tarafindan bir erkege soylenen en guzel sozun yaninda bu davranislar daha makbuldur. Bunun yanisira, icimi dolduran oksijen yasam kaynagim olan kutsal susun sen dese, o zaman yelkenler suya duser, yerle yeksan olur tum dunya saniye icerisinde. Pek guzel olur.
(bkz: seni aldatacağım o yüzden hiç teklif etme)
Ben seni senin beni sevmeyecegini bile bile, hiç bekleyiş içerisine girmeden ve ugrunda mantıgımı ortaya koyarak sevdim.
(bkz: Ohh be rahatladım)
(bkz: harikaydın)
- aşkım sana kapalı alt kombinesi aldım.

ve o an gelirde işte o an ben dayanamam..
başlıkta yazılanlara baktıkça insanın aklına şu geliyor efenim;

(bkz: ergen-hayalleri)
karnım tok, tatlı bişeyler de yemek istemiyorum. sinemaya da gitmeyelim. uzaklara gitmeye de gerek yok, şöyle sahilde yürürüz.
(zengin eder bu karı insanı)
(bkz: ne gereği var)
"artık bana canım, cicim, aşkım, bitanem gibi sözler söylemene gerek yok, kendin ol, kasma."
- yemek hazır.
seni seviyorum...
çikolatalı pasta.

esmerim. çok hoşuma gidiyor bu kelime.
güncel Önemli Başlıklar