bugün

susam sokagından yeni çıkmış minik serce misali ortalarda debelenen, masum ama bir o kadar da verici timin baş elemanı olabilecek birinin son kalan masumiyet kırıntılarına el koyma, bir nevi önünde diz çöktürmek. frankyye şimdiye kadar bu pişmanlıgı yaşatan birkaç kız oldu ama sonunda yaşadıgı yine de inanılmazdı. bir kızın ilk seks objesi olmak, yatagında ters köşelere yatırıp falsolu vuruşlar yapmak hatırladıgım kadarıyla bir tek van basten ve bir de patrick ewing e nasip oldu.

şimdi cıkıp aa ne ayıp sey, olur mu lan bunları yazmak, bizim topluma ters bunlar bık bık gibi kuru gürültülü süzmeliklerle gelmeyin lan sakın. şimdiye kadar yaşayamadıgınız emile zolanın kitaplarına konu olmuş sıradanlıkları başkaları her gün ve defalarca yaşıyorsa tek yapmanız gereken saygı duymak ve usulca önünde eğilmek. O yüzden çok şey mi istiyorum yahu.

Bekaretini son aldıgım kızın yaşadıgı pişmanlık ve sonrasında ben bunu nasıl açıklarım aileme girizgahlarına kulagımı tıkadıgım anda duydugum insanlık dışı zevk beni bile igrendirdi aslında. Ama kendime olan sevdam her zamanki gibi dizginledi beni. Tek ve en büyük gerçek frankynin üstünlügü ve karşı konulamaz oluşuydu. Kimbilir belki gelecek sefere af dilerim ondan.

Frankynin özürlerini buradan görür ve affeder beni. Çünkü kötüyüm ben. Ama yüzyüze af dilemeyecek kadar da narsist. Narsist mi. ilginç.
bir ülkede bir meslek grubuna dahil erkeklerin yaptığı iştir. ismini hatırlayamadım mesleğin ve ülkenin.* ama bir kızın değil onlar bütün ülkenin icabına bakmatalar.
(bkz: hanım koş beynime kan gitmiyor)
(bkz: uludag sozlukten soguma sebepleri)
(bkz: bekaretleriniz değerinde alınır)
deli gibi aşık olduğun kişiyle yaparsan onun size, sizin de ona ait olduğunuzu gösteren * ender eylemlerden birisidir.
sapık ve pipisi küçük bir asosyalim geceleri internet başına geçip ne yazsam da kendimi ifade etsem diyerek düşünür dururum en büyük fantazim bir kadına yada kıza, yada kadın görünen kıza, kız görünen kadına, lan kafam karıştı şimdi herneyse vajina taşıyan herhangi bir varlığa üst suretten dokunmak hatta öpmek! evet 20li yaşlarımı geçtim ama bu benim fantazim yaşayamadım çünkü. ve evet bu sözlük çok iyi oldu dün gece evelki gece yaptım diyerek hem sözlükteki yazan erkekler arasında bir üstünlük sağlıycam, hemde azgın kırmızı geceliği ve o şahane kırmızı rujunu yalayarak bu sözlüğü okumakta olan kadınların aklını alıcam. bu benim boş, aciz, zavallı hayatımda bir renk bir tat olacak ve bu aldığım gazla bir kaç yıl içinde 4 ciltlik penisin intikamı adlı kitabımı yazıcam. eh ne de olsa sadece bir penisten ibaretim.!!!!
(bkz: aferin çok iyi sevismissin)
Sırtına alabileceğin en ağır veballi yük olması kuvvetle muhtemeldir.
Üniversiteden bir arkadaşımın başına gelmişti, pişmanım dese de fayda etmedi.
Ne mi yaptı? Şeref yoksunu kişilik, kızı terketti.
Eğer kızın verdiği bekareti sözlük ortamlarında bile konu olmuşsa yazıktır. Sevmiş ve sevilmiş olması durumunda ilişkiyi yaşayanlara kalmıştır. Ama 3-4 ay sonra bu olay bir alkol masasına meze oluyorsa, cümle alem olaydan haberdar olmuş ve kızın adı çoktan vericiye çıkmışsa kötü bir durumdur.
(bkz: penisi icin yasamak)
bir gün o kızların babası veya abisi senin bekaretini alırlar (hem de anırta anırta ağlatarak) diye uyarılması gereken gerizekalı bir bünyenin iftihar vesilesidir.
son iskoçyalı filmini akla getiren, cinsel ilişkiyi skor yapmak olarak görenlerin eylemi. *
iki kilo da bana alsana tadındadır bu.Sevişmeye hala almak vermek diye bakan bir toplumun ihtiyacı olan ahlak anlayışı ar damarları çatladığından ar damarlarında bulunamamaktadır.

insan ilkeli bile almak ya da vermek diye bahsetmiyordu sevişmekten ey kardeşlerim.
kilosunu vereceği fiyata bağlı olarak gerçekle$tirilebilecek eylem.
(bkz: eski yeni patlak çatlak yırtık dikik bekaret alınır)
(bkz: bekaret bulunur)
(bkz: bekaretimi kaybettim hükümsüzdür)
(bkz: bekaret vs vekalet)
(bkz: buldum seni namussuz)
(bkz: hanım koş benim rambo pıçağımı getir)
Asker ve ceza evi ne gönderilen mektuplarına basılan 'görülmüştür' damgası ayarıncadır.
Bisküvi ambalajlarındaki kırmızı şeriti açmak gibidir.
şer en zayiz değildir.
(bkz: aldım verdim ben seni yendim)
eğer ardından da terk ettiyse bir erkeğin alçalabileceği en alt seviyedir. tabi karşı taraf da onun kadar hatalıdır. tecavüz vakaları hariç kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz. "namus iki bacak arasında değildir"ciler eksilerini verip dağılsınlar da konuya geçelim.

din ahlak gelenek vs. gibi kavramları bir kenara bırakıp düşünelim. diyelim kız çok sevdi birşeyler yaşamak istedi. en liberal toplumlarda bile bir kız için ilk ilişkisi çok önemliyken eğer kız bir erkeğe bekaretini veriyorsa ona cidden bağlanmıştır. ruhen ve bedenen. erkek terketse dahi kız onu unutamaz. cinsellik olmasa bile bir kız sevdiği erkek terk edince her ne kadar arkasından sövse de onu kolay kolay unutmaz. ben demiyorum örneklerinden biliyorum ki kızlar için önemli olan bekaret olayı varsa siz bir erkek olarak değil bir aşık olarak rahat olabilir misiniz?

diyeceksiniz o erkek ondan önce beraber olmadı mı birilerile? ancak ezber laflarla doldurduğun beyninin almadığı bazı gerçekler var. onlar da kadın ve erkeğin yaratılışten gelen düşünce sistemindeki farklılıklar. kadın ve erkek yasal haklar
bakımından tabiki eşittir ama her konuda eşittir diye birşey yok. burdaki eşitsizlikten kasıt bir tarafın üstünlüğü değil iki cins arasındaki farklılıktır.

tamam aşk güzel sevmek güzel de bir takım masum değerlerin arkasına saklanmak gibi geliyor bana. sen bir insanla ömrünü paylaşacaksın, birbirine yıllarını vereceksin
ama o değer verdiği şeyi başkasına sunacak. sevmiş onu, e o zaman onla yaşasın.biz erkeklerin kendimizi dizginleyemeyip bir takım isteklerimiz yüzünden ilişkisini bitiren, hayatının en özel anlarını ömrünü vereceği adamla yaşamak isteyen kızlar da var. demekki neymiş olağan üstü durumlar hariç kimse kimseye zorla birşey yaptıramazmış.
(bkz: hocam bekareti 3 alabilir miyiz)
(bkz: karpuz alır gibi bekaret almak)
kız istiyorsa sorun yoktur sorun kızdadır ama istemyerek oluyorsa büyük belalar açabilir. evliyseniz caizdir bozmassanız erkeklikten olabilirsiniz.
frankyye yıllar sonra kız babası olur ve cıx cıx ahlak din vatan millet sakarya der veya ver kızım ver hepsi alsın da doysun der.
tanımsal: bunun için kimilerinin birkaç güzel söz demesi kandırması yeter, kimilerinin yatlar katlar bitler fitler alması lazım. *
(bkz: bey yetiş kız elden gidiyor)
kolaydır. açarsın bacaklarını organını onun organın içine sokarsın. onun canı acır sende hafif acıyla birlikte zevk alırsın. rahatsız oldun dimi. bende rahatsız oldum....