bugün

ışığa tut eğer ışık tutuyosa geçmiyosa arka tarafa bakire değildir. geçiyosa ışık yapacak bişey yok artık.

(bkz: dur lan bu neydi)
su dolu küvete sokulur, patlaksa hava kabarcığı çıkacaktır.
bakire istemiyorsan anlamana gerek kalmaz.neticede ciddi ilişkiye karşısındır.
Sevişerek diyerek yanıtlamak istediğim sorunsal.
kavunun kıçı ellenirmiş iyi mi kötü mü diye.

şimdi bu başlığa bakınca dumur oluyorum.

denenecek tek bir yol var. onun da sonucu her halükarda bakire değile çıkıyor.

edepli entryler girin gençler.
kesin olark:::

sorarak anlayabiliriz...

(bkz: salak lan bu)
serçe parmak ile anlaşılabilecek bir durumdur.
not: orta parmağınızı kullanmayın durduk yere düğün masrafı çıkmasın.
kullandığı pedin cinsine bakarak. sokmalı ped kullanıyorsa bakire değildir.
suya batırarak. kızlık zarı patlaksa baloncuklar çıkar.
sikersin kanarsa bakiredir. kanamazsa bakire değildir. bu kadar basit.
sevişin. Baktınız iyi sevişiyor geçmiş olsun , artık önden ısıtmalı motorunuz var. * *
(bkz: ebe sabriye elitez)
hocaya demişler, hocam bi kızın bakire olup olmadığını nerden anlarız diye. hoca durur mu yapıştırmış cevabı, siker geçerim bana ne lan.
görsel
soru önce zan altında kalan kişiye yöneltilir,
ben bakireyim der ve siz inanmazsanız,
gidip bakirelik testi yaptırısınız, cahilliğin luzümü yok.
(bkz: anlıyamazsınız)
Iserken sidik 3 kola ayriliyorsa bakiredir hortumdan akar gibi akiyorsa patlaktir.
vermiyorsa bakiredir.
veriyorsa orospudur,
vermiyorsa kezban,
kırıtıyorsa kaşar,
öpüyorsa yolludur, eee soru bu arada neydi? heh, evet;
izmirli değilse bakiredir. * *
kontrol kalemiyle , sokun ışık yanıyorsaaa .

neyse ciddiye alıp denemeye kalkan ergenler çıkar , üçüncü sayfa haberi olmasın kimse .
bakire misin diye sor.
bakireyim diyorsa, bakiredir.
Bakir bakir bakışından.

(bkz: ya sabır)
yöntemlere bak kanım dondu aq. desene erkeğe bakir testi yapsak 40 gün götünün üstüne oturamayacak.
kompresorü sokun ve havayı basın hava kaçırıyorsa bakire değil. (bkz: beyin bedava)
açtığınız başlıktan da, girdiğiniz entrylerden de sizin adınıza utanıyorum. size ne bir kadının bedeninden, bakireliğinden. boş boş cevap veren bir çok erkeğin am am diye yanıp güzel kız gördü mü ağzı sulanan tiplerden olduğuna eminim. mantıklı kültürlü insan yaşadıklarını reklam etmez bunu yapmadığı gibi cinsiyetçilik de yapmaz. veyahut entry girenlerin çoğunun mutlaka bir kadınla cinsel deneyimi olmuştur. siz yaparken sorun yok ama kadın yapınca motor diyorsunuz ya, bu kadar tiksinç zihin yapısına sahip olduğunuz için sizden iğreniyorum. ne olmuş bakire değilse, bakire olmayıp ruhu kaşar olan kaç kişi tanıyorum. önemli olan karakter. bedenin değil ruhun bekareti önemli şunu o boş kafalarınıza sokun. hiçbir kadını motor orospu gibi sıfatlarla tanımlayamazsınız, hiçbir kadının bakire olup olmadığına, test yaptırıp yaptırmayacağına siz karışamazsınız. siz sevişince kahvede anlatın reklam yapın sırtınıza vurup aslanım be derler, nasıl seviştiğinizi betimlersiniz helal olsun derler. biz sevişirsek orospu oluruz. iki yüzlüsünüz.