bugün

Deneme yanilmayla tabii ki de.
kızla cinsel ilişkiye girin. O zaman anlarsınız
yürüyüşünden anlayabilirsiniz.
(bkz: iş atmak)
dişi cinsin daha önce cinsel deneyim yaşayıp yaşamadığnı anlalamya yönelik yöntemlerdir.
burada birçok; hala hangi devirde yaşıyoruz, "önemli olan bacak arası değil" diyen bir sürü denyo tanıyorum ki evlenmek için bakire arıyorlar. nasıl orospu çocuğu bi tipsiniz siz.
sormak.
sokmak.
tokmak.
çakmak.
yakın yanıyorsa sahtedir yanmıyorsa gerçek baldır.
sorulmamalıdır, tavırlar, hareketleri ve ön sevişmede bile kendini belli eder kız zaten. ama sormamak gerekir, orası kesin.
açıp bakmak en garanti yoldur...
bakireyse kezbandır, bakire değilse fahişedir. Her durumda bekaret takıntılı türk erkeğinde göre değildir, en iyisi birbirinizle takılın siz.
en garantilisi çükmektir. çükün ve patlarsa sizindir yoksa hiç sizin olmamıştır.
Sağ gözünün 7.5 cm yukarısında bir ben varsa bakiredir.
suya batırın efem.
sıcak suya oturtmak....kızlık zarı dikilmişse sıcakta patlıyormuş değilse sağlammış...
memleketini sormak işe yarayabilir. izmirli, balıkesirli, antalyalı falansa o kız patlaktır.
ergenler arasında bu ara moda olan sikindirik yöntem var 'izmirli olup olmadığını sorma yöntemi' ayıp be ayıp! Günah lan günah!
Başlığın sol framede gözükmesiyle o güne ait en az 3 tane sikik yazarın;

"suya batırın, sikin" diyerek aynştaynlık yaptığı başlık.

bıkmadınız mı lan aynı espiriklerden.
alabalığı alıyorsun, ortadan ikiye kesiyorsun, sürmüyorsun bile, alabalık kızın bakire olup olmadığını söylüyor.
yumurtanın beyazını kızın alnına sürdükten sonra kızı, ayakları kuzey doğuya bakacak şekilde yatırın. üç dakika bekleyin. alnındaki yumurta sabitse bakiredir.

hala daha aynı yerdeyiz ya. ona bitiyorum ben.
Yüzgeçleri kanlıysa tazedir.
kızın önüne yanlışlıkla penis fotoğrafı atılır, kız bu ne aşkım derse bakiredir.
odunluğum belli olmasın diye soramayan ama sorsada sormasada odun olan adamın en azından delikanlı gibi sorması gerekir ki bari riyakarlık yapmış olmasın.
güncel Önemli Başlıklar