bugün

soyulması açından mıdır diye düşündüğüm garip benzetme.
kulak memesi kıvamına gelince hazır olan kızdır. afiyet olsun. yiyebilirsiniz.
zar aranması bakımından da olabilir.

insan zar düşkünüyse soğanla evlenmelidir.
suyunu bırakıp, kıvama gelince yiyebilirsiniz. afiyet olsun. *
içinde gözyaşı barındırdığı için de olabilir.
-beni nasıl buluyorsun?
+seni soğana benzetiyorum.
-anlamadım.
+cücüğünü yerim.
-pis sapık!! şlakkkkk
+vöhh bak gözlerimden yaş getirtdin. soğana benziyorsun demiştim.
(bkz: cücük) vs (bkz: klitoris)
entryleri okudukça kızlar ve soğanların ne kadar çok ortak noktası varmış amk diye düşündüğüm konu.
bir soğanı kıza benzetmekten daha anlamlı, usulüne uygun ve bir o kadar da yaratıcılıktan yoksun benzetme. *
teşbihe gerek yok zaten öyle varlıklar.
(bkz: yaptım olacak)

edit: yaptım oldu.
sizi ağlatıyorsa neden olmasın? ama acı biber de sizi ağlatır, bu yüzden bir kızı acı bibere benzetmek yanlış olur mu? ama aynı kız tatlı da olabilir. o zaman ona baklava desek olur mu? ama gerçekler acıdır, o zaman baklava gerçek değildir. bu, acı bibere benzettiğimiz kızın hem var olup hem olamayacağını mı gösteriyor? 'o zaman ortada bir bilinemezcilik var' desek daha mı doğru olur?
akla kişinin ben neler düşünüyorum, iğrencim demesine sebep olabilecek düşünceler getirebilen benzetmedir efendim. şöyle ki, bilirsiniz soğan, kabuğunu soyunca ağlatır insanı, kabukluyken sorun yoktur. şimdi benzer şekilde bir kız düşünün, dışardan bakılınca bir afet- i devran, bir taş. sonra bir de soyununca ne görüyorsunuz? bir kıl yumağı, bacaklar selülitten bıngıl bıngıl. ağlarsınız doğal olarak. işte soğan- kız benzerliği. evet, iğrencim.
pembeleşinceye kadar öpülmesi gereken kızdır o. mantıklıdır bu benzetme.
pembeleşince kıvama geldiği anlaşılan kızdır. (bkz: sex esnasında yüzü pembeleşen beyaz tenli kız)