bugün

bana yönlendirmek. *

edit: başlık başıma kalmış amk.
(bkz: yuva yıkanın yuvası olmaz)
merhametsiz bir kişilik bulmanız yeterli.
merak edilen yollardir.
daha iyi bir erkek vaad edin ve arkanıza yaslanın.
gereksiz merak.
sevgilisinden ayrılan senden de ayrılır.
hoş olmayan yollardır. derhal empati kurunuz.
Sevgilisininden her anlamda daha iyi olduğunuzu kanıtlamak işe yarayabilir. Örneğin, ona karşı daha kibar ve dikkatli davrandığınızı hissetiğinde sonrası da gelecektir. Naçizane fikrim budur.

Edit: başlıkta ayırma yolları sorulmuş. Başlığa uygun entry girdim diye eksi yedim heralde * .
sevgilisinin reisçi olduğunu söyleyin yeter diyeceğim de en büyük reis sevdalıları günümüz kızları.
bi kız için o kadar uğraşmak kadar saçma yöntemler. dünyada tek bi kız yok, eşşek uğraşmaz.
(bkz: can manay) takip ediniz.
Bırakın kendi hallerinde mutlu mutlu kalsınlar bozmayın garantisi olmayan şeyler için.
Ayrıca bir gün senin de başına gelirse görürsün ne bok bi sey olduğunu.
(bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
Eğer gerçekten seven bir kızsa, ancak sevgilisi onu artık istemezse ayrılır. Onun dışında diğerleri vız gelir.
Gerçekten seviyorsa ve bağlıysa ayıramazsın.
gerçekten sevgi varsa mümkün diildir.
Kızı çok iyi tanımak, sevgilisinde hoşuna gitmeyen davranışları öğrenip o tip davranışlardan kaçınarak kıza ben senin için ideal erkeğim mesajı vermek.
Kızlar başkalarının ne dediklerine çok fazla takılıyorlar, başkasının fikrini çok önemsiyorlar.
Şimdi kızın samimi olduğu iki üç arkadaşı ile samimiyet kurun. Bu kızların alttan alta o kızın erkek arkadaşını kötülemesini sağlayın.
Zehir bir kez zihnine giren kız artık sevgilisine eskisi gibi bakmayacaktır.
namussuzların aradığı yollardır .
Onu, sevgilisinin sevdiğinden daha fazla sevin ve daha fazla değer verin. Şaka şaka ayırmayın la bırakın sevsinler sevişsinler. Aşk güzeldir ve endemiktir.
Önce kızın sevgilisini ayartmak lazım sonra boşta kalan kıza defansın arkasına uzun toplarla ya da hızlı kanatlarla kontralar başarıyı getirecektir.
güncel Önemli Başlıklar