bugün

tamam biraz aparttık ama farklı şeylerden bahsedicem, biraz sabret!

çocukluk dönemi: bu kategoriyi boku bokuna açtım, açık ve net. tamamen bir çaresizlikten ibaret. ne zaman 80'lerde çocuk olmak gibi bi başlık görsem bişiler çizittiriyorum. iki gün sonra 90'larda çocuk olmak gibi bi başlık görüyorum ve dayanamıyorum; hemen benzer cümleler kuruyorum. allahtan çok dikkat çekmeyen bi adamım da biri de çıkıp: "vay minaki sen iki başlığa da benzer cümleler kuruyosun" demiyor. hepsini geç de 84 doğumlu bi adam olarak ilk okulda burak kut'tan yaşandı bitti'yi dinlersin aşıksın arkadaş. bi havalar afralar tafralar falan. lan keko kamışa su yürememiş daha ama sen olayı başlatıp bitirdin?

ergenlik dönemi: "kimse beni anlamıyordan mütevellit" sade ve buhrani(sedat buhrani- gençlerbirliğinin fas asıllı sürinamlı yeni golcüsü) bi hayat seçmişsindir. ve mutlaka kolpadan bir prenses vardır sınıfında. mesele şu ki prenses, senden çok sınıfın piç çocuğu burak'ın(burağın-mına korum kesme işaretinden sonra yumuşamayan özel ismin) peşindedir. varsa yoksa gömleğinin yarısı pantolonunun dışındaki buraktır prens, sevdiceğin için. sen kalem falan açarsın çöp kutusunun yanında. halil hoca sinirlenince tekme tokat dalar sana, sırf ona yakın olduğun için. seninse tek amacın o güzel kızı izlemek. haa buarada burak kut, hakan peker bitmiştir. ahaaa lan yeni dönem: arabesk!

üniversite: lan böyle bi kategorizasyon yaptım ya daha bişi demiyorum. çocukluk dönemi, ergenlik dönemi falan derken gayet de freud klası yakalamıştım. ama bu olmadı. neyse koy göte bülbül öte. farklı hayellerle geldin buraya. liseden arkadaşın bebeye: "haceli aşk falan yalan ya! olm üniversiteyi bi kazanayaım, sikertecrem lan!" motivasyonuyla dahil oldun bu ilim irfan yuvasına. ama noldu? birine vuruldun yine ve takılmaya başladın kolpadan rock bara.

iş hayatı: böyle bi kategori yok haceli. zira kazara bi iş bulursan, özel sektör sikertiyo adamı.

bi kızı sevebilme ihtimali, izlemekten ibaretti sadece bizim için ve eşlik eden vefakar sanatkarlardan. bi burak kut patlatıcam hemen şimdi; ben 80'lerde mi yoksa 90'larda mı çocuktum bunun üzerine kafa yorarak..
kızın gülüşüyle doğru orantılıdır.
yılmaz erdoğan usulü ilişki çeşididir. adamı şair eder.
adamı şair edebildiği gibi kalpsiz de eder. ya karşılığı yoksa? naber.
bir erkeği sevebilme ihtimali kadar normal bir durumdur.