bugün

yıllar önce dinlediği ama kimin söylediğini bilmediği bir parçayı sadece bana mırıldadığı halde 3 sene sonra bulup linkini gönderdim, akşama eve gelip verdi. maşallah.
Bir gün birlikteyken beğendiğini gösterdiği bir şeydir. O an "ayyy ne şiriiin" deyip geçtiği şeydir, hediyenin olaydan hemen sonra alınıp uzun bir süre sonra verilmesi mantıklıdır, kız onu beğendiği günü bile hatırlamaz zaten siz de zevkini nasıl da biliyorum imajı verip üstüne bir de küçücük bir şeyle onu mutlu etmiş olursunuz.
eğer* salak bir kızsa ona alınan oyuncak ayıcıkla bile mutlu olur. gülümser, oyuncak ayısına sarılır, sizi düşünür, sizin onu ayılar gibi sevdiğinizi düşünür. eğer yok "benim sevgilim akıllıdır yapmaz öyle şeyler" diyorsanız, o zaman pırlanta alacaksınız!
Bir buket beyaz laledir benim icin.
ona ozel vakit ayirmaktir.
lamborghini gallardo
Doğum günümde bir arkadaşım moleküler biyoloji ve genetik okuduğum için adımın harflerini photoshopla Dna sarmalı, çeşitli virüs ve bakteri, mendelin bezelyeleri ve bağ yapmış atom gibi şeylerle yapıp bir bardağa bastırmış. Aldığım en güzel düşünülmüş, en tatlı ve en orjinal hediye. Çok çok mutlu olmuştum.
onunla beraber olduğunuz anların fotoğrafları altında o gün ne yaptığınız bu tarzda emek verilen ve ona özel olan şeyler bir kızın her zaman hoşuna gider.
sizin, onun yanında bulunmanızdır. fazlasını isteyen kız afedersin sıçsın bokuyla oynasın.
kızına göre değişen hediyedir.
kitap kitap. of hasta oluyorlar. bir de bildiğin silah her an yanı basında gördükce aklındasın .
emek harcamak, zaman ayrımak falan hikaye amk. her zaman en pahalısı mutlu eder kızı. yok efendim bak şu kadar emek verdim sana bunu yaptım, aldım vs. boş amk. kızlar her zaman pahalı hediye isterler.

tanım: en pahalı olanı.
Vakit ayırmak .
Kar küresi olabilir. Çok klasik bi hediye sayılmaz.
Çiçek yollamak.
her kızı mutlu etmeyebilecek hediyedir. sosyal konumuna, eğitim düzeyine, dünya görüşüne ve kişiliğine göre değişkenlik arzeder.
Erkek sevgilinin Aşkım hamileyim demesidir. Ayyyh ^^.
kar küresi.
yapboz üstüne fotoraf baskı.
onun resmini çizebiliyorsanız verilecek en iyi hediyeye sahipsinizdir.
Hakkını vermektir neyi hak ediyorsa onu vermektir.
sınırsız yemek yediği halde kilo aldırmayan ilaçdır herhalde.
Toplasın böyle sevdiğim şiirleri kendi eliyle eski görünümlü bir deftere yazsın.Aralara da küçük notlar alsın.
Evet bundan iyisi yok.