bugün

dürüst ve cesur olmaktır. her ilişkinin temel unsuru dürüstlüktür. yalanlar üzerine kurulu olan bir ilişki hiç bir zaman başarılı olamamıştır. elbet bir yerde olaylar patlak verir ve güven sarsılır. size güvenmeyen hiç kimse size aşık olamaz.

cesaret ise bir ilişkinin başlaması için gerekli olan adımdır. bayanlar genelde ilk adımı atmaktan hoşlanmaz. eğer cesur olup ilk adımı siz atar ve olduğunuz gibi kendinizi gösterirseniz bayanların size olan ilgisi artar ve size aşık olabilirler.
görsel
1)yakışıklı olun
2) herkesin hayran olduğu biri olun
3) herkese soğuk davranın (cool adım ayakları)
Böyle erkeklere bütün kızlar aşık oluyor. Çünkü güçlü erkek imajı çiziyorsunuz.
paradan geçer.
Ona büyük büyük yalanlar söyleyin. Olmadığınız kişi gibi görünün.
Eğer size karşı belli bir hoşlanma seviyesi varsa ilerde aşık olabilir ancak. En ufak bişey bile hissetmiyorsa malesef ağzınızla kuş tutun gene bişey olmaz. Evlenemeyip evde kalmasını bekliceksiniz ozaman mecburen kabul eder
kaç ordan gidişine hasta olur.
http://galeri.uludagsozlu...ine-aşık-etmenin-yolları/
kızın size gönlü yoksa ne yaparsan yap kendine aşık edemezsin.
çok bir şey yapmayın, kötü olmanız yeterli.
kaçabildiğin kadar kaç..
bir kadını* kendine aşık etmenin yolu yoktur. kadınlar size aşık olur yada olmaz sizin aksiyonlarınız bu kararı değiştirmez.
Kendin ol bütün benliğinle ona git.

(bkz: Anadan üryan)
soyun evladım.
kız tavlama taktikleri v1.0isimli program ile zamanında en ince detaylarına kadar öğrendiğimiz yollardır.

not= bulamıyorum şu programı eminim aramızda hatırlayanlar vardır arka planda sürekli enrique iglesias - bailando çalıyordu hani, bulabilen ya da hala saklayan varsa bi mesajı esirgemeyin
içten gelen bir kaç dizedir.

bazen aşık olmaktır istemsizce
teslim olduğunu hissettirmek teslim eder onu sana
sahiplenmek
aitlik ve güven içerisinde aşıktır artık
bağla kendine onu ama ipi gösterme
misine gören balığın yemden kaçması gibi
terkedilme
ve yahut terk etme
yaşa
aşkı ona yaşatarak yaşa
herhangi bir kızı aşık etmek kolaydır. "bir kızı" aşık etmek asıl problemdir.
böyle bir yol yoktur.

insanlar arasında saydam bir elektrik dolaşımı vardır.işte o yoksa n'aparsanızz yapın olmaz.
vur kaç taktiğidir.
fazlaca kasmaya ya da kafa patlatmaya gerek yok aslında. olması gerekiyorsa olur. kimse müdahale edeme de kaçamaz da aşk meretinden. kız şöyle aşık olur erkek böyle aşık olur. geçin bunları efendim.
aranızda çekim olan bir kızı kendinize aşık etmek olabilir belki.
bunun yolu da bir süre üzerine düşüp ilgi gösterdikten sonra; kafa karıştırıcı cümleler edip sessizliğe çekilmektir.
aramayın, mesaj atmayın, ilgilenmeyin bile.
sizi merak edecektir, neden' leri sorgulayacaktır, sizi düşünecektir sürekli.

çoğunlukla işe yarıyor bu taktik ama kişilere göre farklılık gösterecektir elbet.
hala öyle şeyler olduğunu düşündüğünüzü görmek beni biraz şaşırtmış bulunmakta .kızları kendinize aşık edemezsiniz çocuklar .biz size aşık olmak istediğimiz için oluyoruz sizin bu duruma bir katkınız olmuyor hatta köstek olduğunuz zaman daha bir iyi olunuyor çünkü biz güzel egolu yaratıklarız.
öncelikle size aşık olmaya hazır bir kız bulmak gerekir, diğer şeyler fuzuli.
benimle vakit geciren bir kiz akrabam degilse asik olur. Kisacasi sadece ortak biseyler yapmak. Danaya falan girin beraber.
sevgilisi varsa ayrılmasını bekleyin ve ayrıldığı anda sevgilisi gibi yanında olmaya çalışıp sevginizi normal zamandan çok daha fazla hissettirin. Gün sonunda o kız sizin olmazsa ben sizinim. Bu kadar net.
Ruhunu sikin.

Gözlerinizle soyun o ruhu ve çatır çatır sikin.

Bir aya kapınızda köle olmaz ise dedelere geleyim emi.
(bkz: merve yi tavla)