bugün

Saçları, ojeli elleri.
Makyaj malzemesi.
evlatlarının sözlükte yazar olmalarıdır. evet.
(bkz: zümrüt) yahut neviinden mücevherat ve benzeri inci boncuk; nitekim, kıymetli bir mücevher bir kadına güzellik katmaz, onun güzelliği yanında mücevher detaydır.
Samimiyet, davranış, kaş diyeyim.
(bkz: kalbi)
Önünüzden geçtikten sonra arkalarında bıraktıkları parfüm kokusu.
Esmerse saç topuzu ve düz burun. Bunun yanında da dolgun dudaklar.

Kumralsa : salık dalgalı saçlar, normal dudaklar ve hafif kemerimsi burun.

Sarışınsa : düz saçlar ve ince dudaklar.

Şimdi de gelelim sarışın esmer fark etmeyen detaylara : Bembeyaz dişler, doğal (makyajsız ) bir yüz, çıkık kalçalar, kısık gözler, dolgun bacaklar... Uzar da gider.

Kadınlar estetik konusunda cidden çok elastike canlılar.
(bkz: fontaten)
evladının sözlükte yazar olmasıdır.
izmirli olmaması.
albenisi. yani o hınzırlığı görcem o suratta. ıııaaahhh dedirttirmesi
gözlerinin hafifte çekik olması,çok zayıf olmaması,yuvarlak hatlara sahip olması ve güzel gülüşü.
Huyu, duruşu, karakteri. En önemlisi kanaati.
Kumral sac.
Ojesi.

Nedense oje, bana çok çekici geliyor.
Sizi bilmem ama saçı at kuyruğu yapıp şu yuvarlak harry potter gözlüğü takanlar bunlara dayanamıyorum aşırı güzel ve tatlı oluyorlar.
Güzelliğinin farkında olup bununla böbürlenmediğini davranışlarıyla hissettirmesi. Bitiyorum böylesine, al evlen direkt.

Güzelliğinin farkında olup, abazan köpüşlerimiz nedeniyle kendini bulunmaz hint kumaşı zannedenler afedersiniz ama benim gözümde lavuktur nihayetinde. Ne kadar güzel olursa olsun bende oluşturduğu tiksinti tüm güzelliğini alır götürür.
1. diri ve küçük olmayan memeler.
2. düzgün şekilli bir göt.
Güzelliğidir ashshah.
Yüzü güzel olmayan kızın güzelliği ne bileyim biraz eksik.
Yani aslında bu erkekler için de geçerli Giydiği yakışacak kadar sağlıklı olsun.
Güzel gülsün, güzel baksın, güzel konuşsun. Anlamlı olsun bakışları. Güzel olduğunun farkında olsun ama onun yarattığı devasa bir EGO’su olmasın. Elleri ayakları düzgün olsun bakımlı temiz olsun. Mütevazı olsun. Daha ne istiyorsunuz?
ince taranmış bıyıklarıdır.
Kesinlikle huyu.
Gülüş , dişler, saç, giyim.
Tayt giymesi.
tatlı bir suratı, düz karnı, hoş fiziği olmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar