bugün

deliliktir.

neredeyse butun omrunuz onunla olabileceginiz ihtimalini hayal etmekle gecer.
o size karsilik beklememenizi soylese bile, tek bir an bile onu dusunmekten kurtulamazsiniz.
sonra mi?
sonra da butun gencliginizi verdiginiz kadin, "seni sevemiyorum" der ve gider.
tavsiye edilmez.
o kadar bekliceğine biriyle evlenseydin çocuğun olurdu asıl onu severdin demek istiyorum ben bu insana. bekleme kardeşim başka derdin mi kalmadı?
beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır mantığını abartmaktır.
siz limanda büyük bir umutla beklersiniz; ama onun yeri denizler bile değildir halbuki.
nereden geliyor bu, alaska'dan yürüyerek mi amk? dedirten beklemedir.
alaska'dan gelmesini tercih edebileceginiz durum.
mallıktır çünkü hiç bir kız bunu haketmez.
ona hayatında yazamayacağın kadar çok ve güzel şiir yazmaktır.
bekleşmektir o platonik 8 yıl gecer mi ya hu.
Mallıktır. başka açıklaması olamaz.
o kadar beklesin. beklediğine değmezse noluyum.
Bekleten erkek var da bekleyen erkek görmedim daha.
insana peygamber oldugunu dusunduren durum.
"yok daha neler" denilen durum.
Gerçekten seven adam. Adamın dibi denilen adamdır. Karşılığı ne olursa olsun, beklemek güzeldir beklenen sen olunca.*
'seni seviyorum beni bekle' diyen bir kız olsa seve seve yapılabilecek eylem fakat genelde bunu yapmanın bile kız için bir değeri yoktur, ben seni arkadaş olarak görüyorum der ve geçer.
enayilik ve zaman kaybıdır.
Tarafimdan 5 yillik versiyonu yapilmis durum , 1 yili iliski ve arkadaslik kismi 4 yili bekleme kismi ile . Hayallerle dolu gecer , gunun 24 saati dusunerek gecmez ama her muzik dinlendiginde , sevgililer goruldugunde akla gelir sevilen , baska kadinlarla denemedin mi diyenlere , denedi ,hepsini de cok sevdim ama hicbirine asik olamadim , hic biriyle bir digeriyle beraberken tekrar denemeyi hayal edemedim. Ama o ayriydi , gercekten aski o zaman ogreniyorsunuz dostlar , tekrar denesek buyusu bozulur mu , evet bozulur , siradanlasir , unutmaktansa,eski tadi veremeyecegini bile bile beklemek guzel hatirlamak hep daha guzel olur bence.
(bkz: beşik kertmesi)
(bkz: çizik)
(bkz: özdemir asaf)

saçmalıktır. yapmayın arkadaş. kendinize yazık etmeyin.
sen kenarda beklersin döneceği günü, o bu kadar seneye kaç öpücük, kaç sevgili sığdırmıştır kimbilir.
hayata tekmeyi basmaktır.
onun için elinizden geleni yapar, nerede olduğunu bilmeden arar, sonunda bulursunuz. gözlerinin içine bakar, sevginizi haykırırsınız ama tek yaptığı başını çevirip gülümsemek olur. gider sonra, uzaklara, sizsiz bir hayata gider.
dolayısıyla, hayatınızda yer almak istemeyen birini beklemek zaman kaybı ve depresyona davettir. duvara çarpıp duruyorsanız başka bir yol bulur, oradan ilerlemeye devam edersiniz.
sağ eli (bkz: hulk) ile yarışacak kadar kuvvetlenmiş olan insandır.
akla zarar bir olgudur. eli öpülesi erkektir.
doğru dürüst konuşmadığı kızı unutamamak gibi saplantılı durumdan kat kat iyidir.
güncel Önemli Başlıklar