bugün

-selam
+selam
-çakmağını kullanabilir miyim?
+tabii
-sigara?

der ve muhabbete devam edersin.. (bkz: en klasik yöntemler)
önce arkadaşıyla tanışılır, ardından bi şekilde denk getirir kızla da tanışılır.
kibar şekilde laf atın ya da niyeti belli edin yoksa yanlışlıkla kanka falan olursunuz.
iki tarafta medeni ise bi merhaba yeter de artar.
iki tarafta kezbansa yasin okutsan fayda etmez.
Selam bebek, donun ne renk? Diyerek tanışılır.
Merhaba dersin. Ya aynen cevap verir ya da tokatla. Risk budur.
Tanışmakta sorun yok tanışılır ama sonunda yaşanan faciayi kaldırabilicek yürekli gençler olması lazım.
kız merdivenden inerken sizde aşağıdan yukarı koşun ve ona çarpın. bir anda başlasın aşkınız.

düşen kitaplarını toplamayı unutmayın. yoksa bir boka yaramaz çabanız.
gider derdini adam gibi anlatırsın.

laf cambazlığına giren kaybeder.

ben böyle tecrübe ettim, kadınlar özellikle anlamayacakları espirilerden hiç hoşlanmıyor.

net olun kardeşim, dünyanın en basit şeyi...

ve hiç bir kadın beğenildiğini bilmekten asla rahatsız olmaz...

paraya tapan kadınlar hariç...

edit: bir de şu lafa girerken "selam, merhaba" diye başlamayı lütfen bırakın, alfabeyi mi söküyorsunuz mk?
Olucağı varsa o sizi bulur. Denendi çalışıyor.
Genelde o ana göre doğaçlama yapılacak yollardır.

Ancak sürekli otobüste karşılaşılan birine nasıl bi doğaçlama yapılabilabilir ki...
otobuste tanısmak için "sizi bir yerden tanıyor muyum" gibi bir klişe kullanabilirsiniz.
tanışmayın baştan söyleyeyim. Eğer o "bir kız" ise tanısırsanız tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor.

edit: caylak
- tanışalım mı?
facebookda tanıştık şuan kız arkadaşım 1 senedir birlikteyiz.
meraba demek. bende hep işe yaradı.
Zor şey be kardeş boşversene kader kısmet meselesi bunlar . Her gün üç kızla tanışıyorum ama bi şey olduğu yok.
Arkasi dönükse hizla koşun sirtina atlayin beyler sonra tanisalim deyin ya da ucan bi tekmede olabilir cunku buyuk asklar nefretle baslar . iyi günler
Şimdi size birkaç basit yöntem söyleyeceğim, 4/10 ve üzeriyseniz kesinlikle işe yarar.

-Kulaklık takın.
-Kapüşon takın.
-Sakal bırakın.
-Saç uzatın.

4/10 dan, 6,5-7'ye kadar çıkarır bunlar sizi. Neyse, gelelim tanışma yollarına.

Bu yollar sadece kızla ileri yönelik planlarınız varsa uygulanması gereken şeyler, arkadaş olmak veya sadece tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit, merhaba demek.

Peki ileri düzey bir şey için ne lazım? Önce kıza kendinizi tanıtmanız lazım, nasıl mı? Şöyle:

Kızın gözünün önünde ol, tanışmaya değer olduğunu bilsin. Öyle yoldan geçen sıradan biri olmadığını anlasın. Anlat ona, göster. Ha yoldan geçen sıradan biriysen, yapçak bişi yok.

Kendinden emin ol ve kıyafetlerine önem ver. Dış görünüş paket mevzusu falan. Sana uyan şeyler giy falan filan.

Aksandan uzak dur. istanbul türkçesi candır. Tamam laz, ege, doğu iyi hoş ama o kadar da değil.

O ana geldik, gidip konuşacan. Peki ne dicen? Tabi ki merhaba. Cono gibi lafa atlayıp, gözlerin çokzel falan dersen o iş yaş knk.

Yapılması gerekenler:
-ince espri.
-Kararlı duruş.
-Göz teması.
Yapılmaması gerekenler:
-Asla ben'le başlama.
-Ana cümle asla iltifat olmasın, bu da ince esprinin devamı gibi.
-Asla kekeleme, yanlış söylediysen özür dileyerek düzelt ama asla kekeleme.
-Kıza yönelik konuş ama asla abartma, ölüyom bitiyom dersen, ölersin bitersin öyle kalırsın.

Hadi aslanlarım, göriim sizi.
Direkt gidip selam size yavşamak istiyorum benimle sevişir misiniz deyin.
mirkelam dan bi fotoğraf çekinebilir miyiz şarkısından esinlenilebilir.
görsel