bugün

çaresiz bir insan beyanı. napılmalı ?
saçını çek.
Önce sana "hala bana mı bakıyor bu salak" diyerek kontrol etmek için bakıp bakmadığından emin ol. Eminsen eğer gözünün içine 10 saniye ayırmadan bak, bir ışık farkedersen git konuş hiç bekleme hayat kısa.
Geometride öğrenmedin mi amk?

Paralel doğrular kesişmez, günlük hayata uygula işte.
en doğrusu bunu kıza sormak doğrudan.
Jaguar gibi üstüne atla.
Medeni insan gibi selam ver tm,?
beyler bu saçma sapan düşünceleriniz, umarsız tavırlarınız komik güzellemelerinize kızlar götüyle gülüyor haberiniz olsun. her gün sizin gibi enayiler üzerinden çok fena goygoylar dönüyor kızlar size götüyle gülüp taşak geçiyor haberiniz yok. bunları kızların bff si olarak bizzat onların ağzından duyarak anlatıyorum size. cidden yapmayın olum bir kızın ayak üstü sizden hoşlanıp tanışıp sevgili olma ihtimaliniz % 0.5 sizi beğense bile yine reddedebilir. bakmalarının % 80 i sırf ego tatmini sen gibi kaç kişiyle kesişiyor haberin var mı? ha çok ahım şahım dikkat çekecek bir tipin varsa öküz gibi bakarlar ama öyle tipte biri olsan buraya acaba benden hoşlandı mı özgüvenin de olmazdın sanırım. özellikle kampüs gibi her kıza 3 erkeğin düştüğü sosyal ortamlarda seçenek çokken niye sana bana baksın bu kız? bir kıza direkt açılmadan önce onu tanımalısınız muhabbet etmeli güven vermelisiniz sonra tipsiz de olsan öyle böyle beraber takıla takıla bir bakmışsın sevgili olmuşsun bak bu yaz bir otelin snack barın da barmenlik yapıyorum benle aynı vardiya da çalışan kız var ama ne kız taş gibi kitapsız. göt kadar yerde beraber çalışıyorsun ister istemez muhabbet dönüyor aranda. bu sıradan tipime rağmen allah belamı versin beşinci gün sahile götürüp denizin içinde 3 posta attım şerefsizim. 3-4 gece aynı sessiz yerde her gün çakıyordum bu kaşara. sonra bunla vardiyalarımız değişti beni pool bara verdiler araya soğukluk girdi konuşmadık. neyse belboy var baya yakışıklı çocuk muhabbetimiz var bu bellboy bizim barmen kızı gözüne kestirmiş benim kızla muhabbetimden habersiz bana anlatıyor bak diyor bunu gözüme kestirdim falan bende anlatmadım tabi kim kime sikerse siksin modundayım sezonu bitirip memlekete dönmenin peşine düşmüşüm hayırlı olsun kardeşim inşallah olur falan diyorum ama harbiden çocuk yakışıklı aq dedim o da siksin aq ne olacak. 2 gün sonra dedim noldu o iş diyor kız kezban çıktı direkt reddetmiş bunu. ulan ben bu habeş maymunu tipimle o kızı götürmüşüm sahilde inim inim inletmişim adam manken gibi fiziğiyle siktir yemiş. kızları anlamak zor işte böyle direkt tanımadan etmeden gidip konuşmamak lazım illa ki muhabbetin olacak aynı ortamda bulunucan ki birşeyler olsun tipiniz olmasa bile kızla aranda illa bir şey oluyor. öyle gidip bana baktı diye açılmaya falan çalışmayın komik duruma düşürmeyin ben onu 2010 larda çok denedim bir tane bile olumlu olumluyu geç ılımlı bir sonuç alamadım.