bugün

imkansızı istemektir.

biz erkekler kızları ya sevgilimiz olarak görürüz, ya da hiç bir şeyimiz olarak.

vesselam kız, erkek arkadaşlığı hikayeden ibarettir.
olur panpa, aldırma.

(bkz: forum tadında sözlük)

(bkz: bir kızla erkek sadece arkadaş olamaz sanki ya)
bu söylemin tam tersi olanlar çoğunlukta olduğu sürece bu önyargı hiçbir zaman kalkmayacaktır. bir kızla erkek gayette arkadaş, dost olabilir.
yaptım, oldu.
bir kızla erkek sadece arkadaş olamaz sanki ya
1.bu lafı ettikten 2-3 haftaya kalmadan emmeli gömmeli...

bu format inci formatı bildiğin. sözlükler karışmış olmalı.
@6 vermiş ayarı. kap şukunu panpa.
olamayacağının yinelenmesidir. evet kardeşim, olamaz, olmaz. şimdi kalkıp senin için fesat diyeni, kız erkek ayırt etmeksizin sikerim.
hey! karı milleti, gerizekalılar topluluğu. bir erkekten arkadaş olmaz, bak bir erkek yazıyor bunu, sen kanka bilirsin beni ama domaldığında ilk siken ben olurum haberin olsun. aklınızı başınıza alın müge anlı'ya çıkmak zorunda kalmayın.
1.si kız çok güzel ve siz vurulduysanız olamazsınız./
2.si kız güzel değil fakat gideri varsa ve iş sekse doğru gidiyorsa olamazsınız.
3.ihtimal ise kız hem gudubet hem cadaloz hem de vermiyorsa arkadaş olamazsınız
4.sü 3. maddedeki hatunu zaten normal şartlarda da arkadaş olarak kabul etmezsiniz.
5.si olamazsınız lan olamazsınız eğer ki şeyiniz kalkmayana kadar yaşarsanız işte o saatten sonra arkadaş olursunuz.

edit: şeyiniz erkek arkadaşınıza nasıl kalkmıyorsa karşı cinse de bu durumla yaklaşıldığında gerçekleşir bunun için de 40 senesi var nereden bakarsanız. eğer erkek arkadaşınıza da kalkıyorsa şeyiniz artık ben unumu eler eleğimi asarım arkadaş.
adını feriha koydum'daki rızanın "bizde kızla erkek arkadaş olamaz" demesiyle yerle bir olan durumdur.
Erkek yavsak kız ise yolluysa olamaz.

ikisinden birisi bu özelliğe sahipse yine olamazlar.