bugün

bir kız numara vermez, numaramı al diye numara çeker.
yani yöntem falan yok. niyet neyse apaçık belli edilmeli. amaç numarasını alıp konuşmaksa bir şekilde isteyeceksin. verirse verir vermezse vermez.
çok klasik ama işe yarar.
"telefonumu bulamıyorum, acaba rica etsem bir çaldırabilir misiniz?"
bunun yöntemimi var be? sen verirsin o ararsa arar.
Numarasını verir misin.

Başka nasıl olabilir ki?
https://www.youtube.com/watch?v=bJ-PhjRgPYQ
(bkz: no face no name no number)
Saçma yöntemlerdir. iş, zaten belli bir yere gelirse kendisi verir.

Erkek, takla atmamalı, ağır olmalı bence. Kadın rahat hissederse, fazlasını isterse verir. Dünyada tek kadın varmış gibi delirmeceler bana beyinsizce geliyor.
Olaya farklı bir pencereden bakarsak bir kızdan ya da bir erkekten numara istemek için belirli şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartlar sağlandığında numarayı kimin istediği fark etmiyor, numarayı istemek için yöntemlere taktiklerede gerek kalmıyor. Peki nedir bu şartlar; önceden bir tanışıklık olabilir, iş arkadaşlığı olabilir, birbirinden hoşlanan kişiler bu hoşlanma geçmişte ya da şu an da yaşanıyor olabilir. işin özeti karşılıklı olarak muhabbetin sürmesini istiyorsanız ki bunu kolaylıkla anlarsınız o zaman telefon numarasını istemek zor gelmeyecektir.
Doğrudan isterim. Veriyorsa versin vermiyorsa vermesin tapusunu mu istedik sanki istemiyorsa mesaj atmayız siler numarasını geçeriz.

Şeffaflık önemli loo.
Numaranı yazar verirsin o isterse seni arar. Israrcı olup, kendini kepaze etmek hiç bir zaman işe yaramaz.
- telefonunu versene

- niyeeee

- sana kedi videosu atarım

- tamammm 053********
Bu kadar kolay işte ehehe.
"Sesini merak ediyorum" demeniz yeterlidir.
Numaranı ver.

Açık olun kızlar açıklığı sever.
Telefon numaranı verebilir misin?
Neden?

1. cevap : Hepsini toplayıp, 4 katının 2 eksiğinin karesini alıp 3 e bölücem kalan sayıyı aramızda bölüşürüz istersen?

Dur lan iyiymiş, buraya aklıma geldikçe yazarım bi şeyler
ilk instagramını alırım. Sonra instagramdan sonra numara almak zaten basit olur.
instagramdan yazanlar genelde ya internetim cok yok yada instagramı kapatıyorum numaranı versende wp den devam etsek derler.
iş ayağına olabilir.

4 gün önce biri bu yöntemle numaramı istedi.

istemesek de verdik lan akşamına sosyal medyadan bulup takibe almış aq.

Yavaş yiğidim yavaş sakin.
romantik olun lan biraz.

görsel
+canım geçen akşam eve gidiyorum, saat bir falan altımda arabada yok o an tabana kuvvet. neyse bi yarım saat falan yürüdüm bizim mahallenin delisi elinde bi telefin "aliyyö aliyyö" dolanıyor ortalıkta.

lan dedim olm o öyle bişey değil

- pardon siz kimsiniz?

+ yavuz ve unicorn ben ne diyodum? he telefon ( telefonun numara kaydetme yeri açılıp uzatılır) hem yaz hem dinle....
-Numaramı kaybetmişim de, sizinkini ödünç alabilir miyim?
-Sıfır beşyü...
Enerjisini, aurasini falan çok beğendiğinizi söyleyip oradan yürüyün. *
Kızın sevgilisi falan varsa da bu acidan risksiz bir sekilde ya sana kanim isindi yani enistede yakisikliymis falan seklinde direk kanka moduna gecip riski yokedersiniz. *
Numarayı almak kolay gerisi zor geliyor bana ya. Yok mu bir takım arkadaşı ben sokağa çıkıp numara toplayayım o ise mesaj vs halletsin. En son kızları paylaşırız. Bence süper plan.
-numaranı verir misin?
-peki
-teşekkürler
-rica ederim.
bugün numarasını veren

yarın ??????