bugün

evet efendim, içinde bulunduğumuz şubat ayı ve açılan 14 şubat ile alakalı konular beni bu başlığı açmaya yöneltti. bir kıza çıkma teklif etmek cidden zor bir iştir. (profesyoneller hariç) kıza çıkma teklif etmeden önce, mutlaka onunda size karşı birşeyler hissetmesi, en azından sizin varlığınızdan haberdar olması şarttır. baştan belirtmek isterim ki, burada en önemli nokta medeni cesarettir. medeni cesaretinizi toplayıp karşısına çıkarak konuşmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. cep telefonu ile mesaj atmak, facebook'tan dürtmek ve mesaj atmak ve içlerinde en beteride onu tanıyan birinden haber göndermek gibi durumlardan sakınmalısınız. "ellerimde çiçekler, kapında sırılsıklam" gibi aşırı dozda kullanılan romantizimden de uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. her zaman kendi duruşunuzu ve ağırlığınızı korumalısınız, ne istediğinizden emin bir tavır ile karşısına çıkıp kekelemeden, "ya benimsin, ya karatoprağın!" felsefesinden uzak durarak ondan hoşlandığınızı belirtmeniz, karşı tarafın muhakkak hoşuna gidecektir. konuşurken, fazla abartmadan, karşınızdaki kızın gururunu okşamanızda önemlidir. bu durum karşısında kız sizden zaman isterse eğer ona istediği zamanı verip kesinlikle sıkboğaz etmemelisiniz. sizinle çıkmayı kabul ederse zaten amacınıza ulaştınız demektir. "başka biri var hayatımda" veya "başka birinden hoşlanıyorum" derse kendinize yakışanı yapıp sessizce uzaklaşmanız gerekir. sonuç olarak ne yaparsanız yapın kız eğer sizden hoşlanıyorsa bir şekilde amacınıza ulaşırsınız. olmuyorsa zorlamak, sizi hem kız karşısında küçük düşürür hem de psikolojik sıkıntılar doğurabilir.
(bkz: bir kıza nasıl çakma teklif edilir)
konuya direk girilmeli. cesur olunmalı.
Nasıl yapılırsa yapılsın; olmazsa olmaz şartı gözlerinin içine bakmaktır. Sakın ha, poposuna bakarak teklif etmeyiniz.
Uzun yazardım da okumazsınız zaten. Şunu bilin yeter; yüz yüze teklif edilir. sosyal ağlarınıza başlatmayın.
Poposuyla ilgili planlarınızı ona hissettirmemek adına, poposuna bakmamak için biraz sabır gösterip,poposuna değil gözlerine bakarak teklif edilmelidir.
"la yarraam senden hoşlandım çıkalım mı?" diye olabilir mesela *
-selam merve çıktığın varmı?
+hayır yok.
-ozman çıkıyoruz haydi bakam.
-benimle çıkar mısın?
+hayır.
-neden?
+çünkü seni arakadasım olarak görüyorum.
-tekrar soruyorum benimle çıkar mısın?
+hayır.
-son kez soruyom lan, geliyon mu gelmiyon mu?
+manyakmısın be.
-hee.. azcık..yıhaa!
bir rivayete gore

-saat kac
+ 14:22
- bu saatten sonra benimsin.
+ error
Aslında en güzeli kızın sen söylemeden anlaması anlamsız anlamsız bakışmanız sonrada 40 yıllık sevgili gibi devam etmenizdir. Kimse kimseye çıkma teklifi etmez bakışlarınla söylersin kızda anlar en iyisi bu. Ama baktın anlamıyo cesur olunup arada bi iki espri yaparak kız tam gülerken karambole getirmektir mutlaka işe yarar.
direk edin. adam yemiyoruz sonuçta, cevap evet ya da hayır fazla büyütülecek bir şey değil. hayvan olmayın yeter.
bağa bi he de önüne dünyaları serem.
+ sevgilin var mı ?
- hayığğr
+ artık var.
ergenler için altın öğütler kitabından bir soru..
cevap: çıkmak ne lan? elini tut, yürü, git işte.
(bkz: çıkma teklifi)

- çıkak mı
pes olmuş 2012 hala kızlara çıkma teklifi yapan zihniyettir. Kınanması gerekir. Nereye çıkıyorsun ?
-Çık benimle.
+Hayır.
-Karım ol.
+Olmaz.
-Sevişelim o zaman.
+Öküz...
ilgili kitaplardan direktif alınmalı. bence zemin hazırlayın ortak noktalar bulun ve alıştıra alıştıra söyleyin. her şeyin başı sağlık tabi. ya eksen eğikliği olmasaydı.
çıkak mı gız gayet başarılı olur.
+ bence benimle çıkarsın.
- çay içer mısın ?
vericen mi?
malzemeler

1 adet çıkma teklif edilecek kız.
1 adet pense.
1 adet sandalye
1 adet karanlık oda.
1 adet yukarıdan sarkıtılmış lamba.

yapılışı

kız odaya herhangi bir şekilde getirilir. sandalyeye oturtulur ve gür bir sesle sorulur.
-benimle çıkar mısın.*
- 4. kata basar mısınız?
(bkz: (vid #33044)) en samimisi.