bugün

potansiyel kezban kontrol testinin sorularından biridir. bu cümleye "o mu güzel ben mi güzelimmmm?" diye karşılık verilirse kezbansal olgular, açığa çıkar.

fakat bu cümle, hoşlanılan kıza söylendiği zaman da potansiyel öküz olarak nitelendirilirsiniz.

(bkz: hoşlanılan kıza ilk sevgilime benziyorsun demek)
eskiye bağımlı olduğunun göstergesidir. psikolojik olarak yapılmış bir kız arkadaş seçimi olduğunu belli eder. tedavi edilmez ise ilerleyen zamanlarda yeni kız arkadaşını eski kız arkadaşına benzetmeye çalışmaya daha çok ihtiyaç duyan bir manyak ortaya çıkar. çok ciddi yazdım hayret.
bunu demek yerine kızın eline silah verip "hadi vur beni" dense daha az kayıpla atlatılabilir. en azından tek giden can olur. şimdi sakat kalma ihtimali söz konusu.

aman gençler yapmayın böyle şeyler.
söylenmemesi iki taraf içinde hayırlara vesile olur.
yeni sevgili adayisin demektir.
bunun yerine "gelecekteki sevgilime çok benziyorsun." demek daha iyi sonuç verebilir.
her hangi bir kıza denirse sorun yok, ama bahsedilen o " bir kız " sevgili ise o zaman durum fena karışır işte.
Seni sevebilme olasılığının olasılıktan çıkıp imkansızlığa yol alması demek.
iş atmaktır. ya da laf olsun diye söylenmiş bir söz.
bu lafı kızın şimdiki sevgilisi söylemiş ise kıza hayatı boyunca işkence yapabilecek bir laftır bu.
(bkz: kimi sevsem sensin) sonucunu çıkarırsa o kız, eyvah. hala ona aşıksın triplerinden geçilmez ortalık.
güncel Önemli Başlıklar