bugün

aynadır.
(bkz: ağda)

not : şöyle bir düşündüm de aslında aynı mantıkla bakacak olursak parfüm de çok kötü bir hediye lan!
kesinlikle peluş ayıcıklardır. başları sıkıştımı anında elinde kalp tutan ve kalpte i love you yazan ayıcıklar yetişir imdatlarına.

peluş ayıcık ölsün.
görsel *
hediye almayı unuttuktan sonra söylenen ''sana en güzel hediye benim aşkım'' sözleridir.şu tipe bak,ne hediyesi lan zangoç ?
zayıflama aleti.
cımbızdır.
jilettir.................................
(bkz: kurtlar vadisi yüzüğü)
çiçektir aslında. farkında olmadan parayla canına kıyılan bir çiçek o kızı mutlu etmemeli.
bıyıklarına badem yağı.
çiçek
traş makinası
cımbız
ağda
temizlik bezidir sanrım...
sema isimli bir kıza semaver almak. * *
epilatör.zira aldığınız kız kendisine kıllı,goril,maymun ööö bööö muamalesi yaptığınızı düşünüp o epilatör kafanızda 129109840184 parçaya ayrılabilir.
göğüsleri dolgun gösteren sütyen almak kızın gururunu kırar. " ne yani güzel değiller mi? " diye içi içini yer.
paçalı don.
kızın eksikliğini yüzüne vuracak her şey olabilir veya onun tarzına uygun olmayan şeyler gibi.
kızla dalga geçmek gibi bir amaç taşımadıktan sonra, gönülden gelerek alınan hiç bir hediye kötü olamaz.
permatik.
-Ben yokken ihtiyacını gider diye sana bunu aldım aşkım.

(bkz: vibratör)
(bkz: kehribar tesbih)
ağda.
daha modern görünmek isteyen ise epilasyon makinesi olarak hayvancılıkta kullanılan yün kesme makinasıda alabilir.

yaşasın kötülük.
kolye

yeter azcık yaratıcı olun.
tıraş losyonu ve bıyık makası...
koltuk altı spreyi, tüy dökücü krem veya ağda.
(bkz: tartı)