bugün

karaktersiz erkek kesin reddedilir. yakışıklı olabilirsin, kızın dibi düşebilir sana. lakin kızlar adam gibi adam arar. yani o ilişki başlasa bile erkek adam değilse ilişki uzun sürmez...
ilk tanışıldığında arkadaş ayağında işi götürmeye çalışmak. onların gözünde ya arkadaşsındır ya sevgili.
kızlar her ne kadar söylemese, hareketleri ile belli etmese de, kendisini koruyup kollayan, kıskanan erkeklerden çok hoşlanırlar. bakmayın, kendi ayakları üzerinde durmak istemeleri, feminin hareketleri, batı hayranlığını. kanımıza işlemiş birşey bu. kıro olun demiyorum ama kızlar nerde nasıl hareket etmesi gerektiğini bilen erkeklerden hoşlanırlar.

çok fazla bağlanmayacaksın, yok bağlan bağlan ama her dakika mesaj atmalar, buluşmalar, konuşmak istemeler, kızı sizden soğutur. kaçan kovalanır mantığı ile kaçmayacaksın. çünkü kızlar bir koşar, iki koşar sonra bırakırlar. erkekler gibi değildirler.

bu yüzden sevginizi belli edin, ama abartmayın. sevginin abartılısı bile sevgiyi yok etmeye yeterli dir.

sonra evlilik hayali kurduğunuz sevgiliniz başkası ile istemeyerek olsa evlenir, bir gece rüyanız da hamile olacağını görürsünüz. ve ne acı tesadüftür ki, tam 3 ay sonra, rüyayı gördüğünüz günün tam 3 ay sonrasın da, gerçekten hamile olduğunu duyarsınız.

bunu ilk bilenin, hatta ve hatta kadın ve kocasından önce bilenin siz olduğunu bilmek çok daha acıdır, çünkü malesef çocuk girişimlerini rüyanızda görmüşsünüzdür. onlar için 2 dakikalık bir zevk olan, sizin o gece rüyanızda sevgilinizin hamile olacağını görmektir. sonra oturur, iki damla göz yaşı döker, ne bok yiyeceğinizi bilemezsiniz.

çok özlersiniz, ve evlendiği gecesi düğünden hemen sonra size attığı o mesajı okur, bir kere daha kahrolursunuz.

"bu dünyada birleşemedik, ama emin ol sevdiğim öbür dünyada mutlaka birleşeceğiz... seni seviyorum..."
erkeksindir ama erkek gibi değilsindir, bildin mi? işte ondan olabilir...
(bkz: saç stili)
efendi olmak.

saçlara yarım kilo jöle sürüp, işportadan aldığın güneş gözlüğüyle 3 bin liralık tofaşa binersen reddetmezler.

sözlük kızlarından bahsetmiyorum.
onlar, prens harry bile gelse; karakterli adam ararlar(mış).

(bkz: kedi canını senin)
ilk etapta tip tipin gideri yoksa yekten 1-0 mağlup başlarsın. tabi biraz tip varsa çeneyle götürebilirsin işi.
beğenmiyodur.
Aşırı abazanlık. Az sakin olun amk.

Not: erkeğim.
Not2: evet meriç benim.
Not3: şaka lan şaka. S.keyim meriçi de kireçi de.
Sigara iciyosanız ve bunun üstüne bide dislerinizi fircalamiyorsaniz, kotu kokuyorsaniz kesinlikle reddedilirsiniz.
ten kokusu.
kız uzun ve zor bir ilişkiden çıkmıştır ve hayatında başka birini düşünmemektedir. Ne acıdır o ne pislik bir durumdur.
sordum niye reddettin diye, benden daha iyilerini hak ediyorsun dedi. bir şey demedim. iki gün sonra bir gencoyla gördüm. benden çok daha yakışıklı biri. benden çok daha fit. olanca yakışıklı. akşam oldu. mesaj attım. "o çocuk senden çok daha iyilerini hak ediyor. mutluluklar."
kızın yanında göbek kaşımak, hart hart.
benim bu güne kadar her istediğim oldu, bana hayır diyen olmadı dediğin an ilk hayır ı kaptın demektir.
hayırlı olsun.*
kıza otobüste yaslamak veya çay alırken kantinde. bence reddeder böyle birini. ben ederdim.
üç çeşitte incelenebilecek sebeplerdir.

ergenlikte reddedilme nedeni çirkin olmasıdır

üniversitede reddedilme nedeni asosyal ya da fakir olmasıdır.

üniversite sonrası reddedilme nedeni fakir olmasıdır.
iki taraftan birinin mal olması.
çok efendi olmak. evet evet yanlış duymadınız.
Çocuk gibi olması. Olmayın. evet. Lütfen.
Küçük sik.
kızın her söylediği şeye "-o da bir şey mi bana bir keresinde böyle bir şey olmuştu".. gibi cevaplar vermeniz.
ya da bir sıkıntısından bahsediyorsa "-sen yine iyisin"le başlayan cümleler kurmanız.
çok fazla kendinizden bahsetmeniz.

sidik yarıştırmıyoruz nihayetinde.
hoşlanmamak.
Babasına benzemiyorsanız reddedilebilirsiniz. Tabi benzemek dediğim tip olarak değil davranış kalıbı olarak.

Edit: psikanalitik kuram birinlerine dokunmuş yine.
(bkz: ülkücü olmak)
(bkz: beyinsiz olmak)
(bkz: erk zihniyete sahip olmak)