bugün

Böyle bir ortamda niye bulunur ki diye düşündürür. Evet.
Oytun'a malzeme çıkarmak için.
Ne bileyim dostlarım cevap vermeyince ordan burdan ben de kabuğuma çekilip az burada sosyal olayım dedim.
Yazmaması için bi sebep yokken yazması için neden bi sebep aranır ki?
Çünkü sözlük erkeklerine aşığım. Hepsi benim bebeklerim yazmak zorundayım.
Edit: ciddiye alıp mesaj atmışsınız.bu beni üzer.
kendi ifade edecek güzel bir mecra bulmuştur, dudak büzüp fotoğraf atmasını sözlükte yazmasına tercih edecek erkekler bence sözlüğü terk etmeli. (bkz: götündensorunsaluydurmak)

(#yürüyünkızlar)
burası erkeklere özel mi? bari şu yorumlarınızda çürümüşlüğünüzü fazla belli etmeyin.
Koca arıyordur ya da vurduruyordur. başka neden olabilir. ben mamalık yapmaya geldim mesela. *
Akıl karıştırıcı bir sorunsal. Evet.
Seni sevmistim oytun. Bi yerin acıdı mı? Gözümden dustun de.
Dibini dövdürecek bir tokmakçı aramak için daha fazla ortam bulmaya çalışıyordur.

Beybi!
Kızların sözlükte yazıyor oluşunu sorun gören yazar beyanı.
Her birey Kendini ifade etmeye, günün sonunda kendini değerlendirmeye ve ara sıra içini dökmeye ihtiyaç duyar. Sözlük de hem bunlar için hem bir konuyu farklı bir gözden görmeye, farklı beyinlerin nasıl düşündüğünü anlamaya yarıyor.
Farklı bakış açıları kazandırıyor, farklı bilgiler öğrenmeyi sağlıyor. Ve insanlara belki de bilmedikleri bir bilgi kazandırmaya.

Tabi burada trollük adı Altında edep ve terbiyeden uzak girdiler girenler anlayamaz belirttiklerimi.
akillarinizi karistirmak icin cikiletlarim.
Bazı şeylerin bazen cevabı yoktur. Arada bende kendimi sorguluyorum niye buradayım diye ama bir cevap bulamıyorum.
Konuşmak yetmediği için.
Hele gece gece neden yazar acaba. Evet.
Erector olsaydıda soraydık.
Dışarıdaki abazanlar ve toplum baskısı cıvırları kısıtlamaktadır. Dolayısıyla cıvırlar her konuda rahat rahat dışarıda konuşamıyor, gezemiyor vb.. Cıvırların gece tek başına gezindiği ve yazıp çizdiği tek yer internet. Onda da çomarlar rahat bırakmıyor.

Edit: çomarlar abazandır.
ideal koca adayını bulmak için. evet..
Batik patik elörgüsü çeyiz nevresim takımı ve bilumum mefruşat ve tefrişat hakkında malumat sahibi olmak. Gülmeyin lan eskiden öyleydi. Tabi devir değişti.
bu kadar seks konuşulan bir yerde namuslu kızın ne aradığının merak edilmesi durumudur. başlıklardan şikayet edenler ''istemem yan cebime koy''cular sanırım.
pompacıların en iyisini bulmak için yazar. yoksa uludağ sözlüğün nesi var ki yazacak *
güncel Önemli Başlıklar