bugün

bir erkek için kavga eden erkeklerden daha akıllıdırlar.
mal evladı mal hepsi. en net tanımı bu. sen geberip gitsen, o kızın senin için tutacağı yas taş çatlasa 1 hafta. sonra gelsin paralı koca adayları, gitsin sömürmelik gariban erkekler. türk kızlarının dert yandığı ataerkil toplumun sonuçları işte bunlar. oğlum hep diyoruz, ataerkil olmayan bir toplumda türk kızları götünü bile yıkayamaz. o kadar birey olmayan, o kadar karaktersiz hepsi. sen kavga edersin, o yandan film gibi izler seni. budur çapı çünkü. varoşu da aynı bok, elit geçinen concon kaşarları da. adamlık bu değil. bir diğer fino: (bkz: otobüste kadınlara yer veren yalaka)
Sanki erkek köpek ak.
Hayvanlar dişi için kavga eder diye biliyorum. .
niçin ettiğine bağlıdır. eğer kız arkadaşına laf atıldıysa o zaman haklıdır ama durup dururken etmişse o zaman salaktır.
erkeklerin kalitesini düşürüp kızların götünü kaldıran orrr..çocuğu erkeklerdir, ulan ayıoğlu ayı 21. yüzyıl türkiyesinde yaşıyorsun ama bir kız için adam bile bıçaklarsın, kız senin ona bağlı olduğun gibi sana bağlıysa zaten kendisi gelir senin olur ve siz erkekleri birbirine düşürmez anlayın artık! kız için kavga edip biz erkeklerin onurunu ayaklar altına alan p.ç kuruları artık biz erkekleri daha fazla rezil etmeyin, kızların da götlerini kaldırmayın, kız milleti bak bunlar bizim için kavga ediyor demek ki bulunmaz hint kumaşıyız deyip havalara giriyorlar anlayın artık!!!
maldır efem 3-4 kız için olmalı bu kavgalar.*
Akıl yoksunu erkeklerdir.
sevgiliyse olabilir. sonuçta sevgili önemli, diğeri için ( arkadaş, kanka her neyse işte) gereksizdir. bence durum bu.
o. çocuğu erkeklerdir.
alayının annesi orospudur. mesela bu tipler, kaşar sevgilisi birine amının götünün fotoğrafını attığında sevgilisini değil gider fotoğraf attığını dövmeye çalışırlar. orospu sevgilisine sesi çıkmaz, elaleme öterler. amsalaktırlar.

sen onun için kavga ederken, geberdiğinde o gidip hemen koca bulacak amına kodumun oğlu seni. hahaha.

oğlum bu ülkede bir kadın mafya kursa, sedat peker'i çökertir bak. o kadar ciddiyim. o kadar am çullaması var bu ülkede.
kaşar sevgilisine gereğinden fazla anlam yükleyen bir gizli gavattır.

neymiş sevgili için kavga etmek zorunluymuş. haha siktir oradan. sen geberip gitsen, kızın sikinde mi olur? he ölene kadar yas tutar bekle sen.

ulan hiç erkek için intihar eden bi kız görüyo musunz haberlerde?
amsalak bir orospu çocuğudur.

bugün hastaneye tahlillerimi almaya gittim. üniversite 2'ye giden, bir arkadaşımın kardeşi olan bir çocuğun kanayan burnuna bir şey bastırdığını gördüm. gittim yanına, anlattı böyle böyle diye. çocuğun birinin sevgilisi buna çıplak fotoğraflarını atıyormuş, sevgilisi olduğunu da söylememiş kız. çocuk bunu görmüş gelmiş dövmüş çocuğu. sonra gidip yamulttum kendisini.

bana hiç denk gelmez bu piçler. gücü çoluk çocuğa yeter hep. senin o uğruna kavga ettiğin sevgilini 6 ay sonra başkası sikecek. ilerideki karını da şu an sikiyorlar. amsalak taylan, meriç seni.
Şüphesiz beyinsizin tekidir. Çok gördük böylelerini. Sonradan hemen siktir çekenleri. Hayır bide kızın götü kalktı diye siktir çekiyorlar. Amk kaldıran sensin. Onlara sadece güler ve geçerim.
Bu annesi orospulardan biri adana'da birini öldürdü dün. Sevgilisi, öldürdüğü kişi olan eski sevgilisine döneceğini söyledi ve çocuk da gidip onu öldürdü.

Am uğruna adam öldüren bu orospu evlatlarına mı kızarsın yoksa motorluğun kitabını yazmış yurdum kızlarına mı?
Allah belanızı versin.
Ambitlerinin sonu ya mezar ya mapus. Edin edin kavga. Biriniz mezara biriniz mapusa gitsin de o efsanevi aşkınızı biz sikelim.

Enayiler.
Götüne pıçağı yiyecek bir pirimattır.
Kizin gotunu kaldirmakla kalmayip yarin obursugun sizi begenmeyip aldatmasjnin bile onunu acabilirsiniz.

Edit: kadinlara cok fazla deger verdigimiz pesinden kostugumuz icin kendilerini bir bok saniyorlar.
güncel Önemli Başlıklar