bugün

Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır versindir. Zor işler.
Bir erkek için etmekten daha iyidir.
biraz mal olmak demektir.
Ne yazık ki böyle bir tanıdığım vardı. Çocuk perişan, aile perişan, yapılan tek bir hata...
Gezilen onca doktorlar...
Ankara, izmir, istanbul...
Evden ceset çıkmış havası, ders için her hafta korkarak gidiyordum öyle gergin , öyle çaresiz halleri gözümden gitmiyor...
saçma ve gereksiz bir eylemdir.
--spoiler--
seni sileni, görmezden geleni, yok sayanı ne zaman silip görmezden gelirsen ve yok sayarsan, o zaman bu filmde sana da bir rol çıkar elbette.
--spoiler--
ayıp olmayacaksa götümle güldüğüm eylemdir. ahahaha kızı çok seviyordun öyle mi, onsuz yaşayamazsın demek vay be.

biz de aşk acısı çekmedik değil, bizim de kalbimizin kırıldığı oldu ama hayatta ve ayakta kalmayı başardık.
bir kız için yapılan şeylerin en salakça olanıdır.
ahmak olmayı gerektirir.
bazı kızlar için değer. siz aşktan ne anlarsınız?
genellikle bir daha kimseyi öyle sevemeyeceğiniz, kimsenin size öyle güzel bakmayacağını düşündüğünüz için gerçekleşen eylemdir.
işe yaramayacağı için bunu asla yapmam.
görsel
senin ben aklını sikeyim aklını. sakın böyle birşey düşünme bile. tövbe de hemen.
mallıktır. sizin ölümünüze karşılık o kız hayatının geri kalanında sizi sadece bir figür olarak hatırlayacaktır. fazlası değil.
Lütfen acil destek almasını sağlayalım böyle insanların...bu tarz söylemler duyduğunuz anda onun için kendimi öldürürüm vs. aile bireylerine söylemenizi öneririm hatta yakasından tutup siz götürün doktora.
sınanmadığınız acı ile ilgili kimseyi eleştirmeyin.
doğru bir hareket değil tabi.
sakın olum sakın, kimse böyle birşey yapmasın.
hayat olağanüstü güzelliklere gebe.
Altında başka psikolojik rahatsizliklar yatıyor olabilir. Yoksa bir kız veya erkek için, kimse tatlı canına kıymaz.
intihar edildiğinde kız elde edilemeyeceği için saçmadır.
Eskiden böyle aşklar empoze edilmişti bize çünkü. şimdi insanlara aşık olmak falan komik geliyor. Yani o aşkımdan ölüyorum bitiyorumlar falan kalmadı. Tamamen toplum dayatmaları.
haberlerde okumuştum bir genç sevdiği kız ondan ayrılınca sevdiğini göstermek için camdan atlamış ve sakat kalmış.. Yapmayın guzularım hayat birilerine bişey ispatlamak için hele ki kendi canın pahasına çok kısa...
kimdir bu kadar sevgiye layık olan kadın?
görsel
bilekleri kesmek suretiyle yapılırsa kıza daha çok acı vereceğini düşündüğüm intihar eylemi.
Orospu çocukluğudur.