bugün

Değmez..

Bu amk kızları için değil canıma, saçımın teline bile kıymam.
Aynen öyle.
görsel
asla değmeyecek eylemdir. iki cins içinde saçmalıktır.
görsel
Kimse sadece bir kız, bir erkek için intihar etmez. Mutlaka öncesi ve sonrası tetikleyiciler ve üst üste binen sorunlar (aile, ailesizlik, başarısızlık vs) vardır.
Bunun bu kadar basit olabileceğine inanmıyorum. He her türlü iş değil o ayrı.
intihar eden erkeğin pek akılsızca davrandığını gösterir.
canimi yoldami buldum bre ..
intihar biri için e dil meeeez.

intihar bencilliktir. Acına son vermek için edersin ya da öyle olacağını sanarsın.

Herkes kendi için intihar eder, uzayın. Silahım nerde benim.
Aptallıktır. Bir kız için intihar edilir mi? Etmişken üç beş kız için et de yaptığına değsin.
Ne şehit, ne gazi b.k yoluna gitti niyazi.
O kızı asla elde edemeyerek temelli kaybetmek demektir düşününce.
Bu aslında kendisiyle alakalıdır öyleyse.
Genel olarak intihar etmek acizlik bana göre. Güçsüz insanlar hayata karşı dik duramayan insanlar intihar ederler.
bu güne kadar bir kadına sonuna kadar asık olmadım hayatımın merkezi yapacak kadar olurda böyle bir hataya düşersem o ölünce yaşamamin anlamı kalmaz çocuklarımız olmaz ise.
türk kızı içinse değmez. beyaz tenli bir kız için düşünülebilir.
sevdiği kıza her gün başkasının çaktığı düşüncesine artık dayanamayan insan eylemidir. kimseyi yadırgamamak gerekir.
Kendisi için yaşamayan başkası için rahatlıkla ölür.
Dünyada en yaygın 5 intihar nedeninden biridir.Malesef ama ülkemizde de yaygın bir intihar nedeni bu.Açıkcası hiç böyle bi düşünceye girmedim ancak girseydim ilk düşüneceğim kişi annem olurdu,Ulan kadın seni doğurmuş binbir türlü zorluklarla büyütmüş sen elin bok kadar sana değer vermemiş kızı için kendini öldürmek istiyorsun ha?kusura bakma kardeşim ama sende 3 gram beyin yok,bak 4 değil 3 gram yok.
allah korusun ailenden biri değilse çokta umursanmaması gerek. acınızı yaşayın tabi ki ama intihar etmek salaklıktır kusura bakmayın.
Kız mı? Hayatta okadar acılar varken, bu acıları tatmamış biri olrak salakca bir eylem.keşke azcık empatı kurup yatalak hasta vs insanları düşünseler.
kimse icin intihari birakin uzulmeye bile degmez. bedeninize psikolojinize zarar verirsiniz sonra pisman olursunuz; kimse de size eski sagliginizi geri getiremez. size deger vermeyen insanlar icin kendinizi harap etmeyin.
intihar edecek şahıs ruh eşimi kaybettim gözüyle bakıyor muhtemelen. Ruh eşi muhabbeti tamamiyle yalan. Kriterlerine uyması olabilir, kriterlere uyan başkasına illaki denk gelir. Yani salla be olm harbi değmez.
bir kız için değil hiçbir şey için intihar edilmez birazcık Allah'a inanıyorsa yapamaz zaten.
intihar etmeye sebep arıyordur yoksa oda bilir bi insan için intihar edilmeyecegini ama bazı anlar vardır insan kendine hakim olamaz işte o zaman olabilir.
dünyadan geri zekalı eksiltmenin en güzel yoludur.
güncel Önemli Başlıklar