bugün

ön yargı ya da kendi kendine gelin güvey olmakla alakası olmayan bir şey. bir kadın gözünün içine hayran hayran bakarken bir yandan da gülüyorsa. vucudunda ıslanmalar olmuş ve kendini sizinle seks yapmaya hazırlıyor demektir. bu hazırlanma evresi kısa sürecektir. sonrası malum.
doğru olsaydı şimdiye kadar birlikte olduğum kadın sayısının 4x artmış olmasını gerektiren önerme. neden? çünkü ben çok kız güldürdüm. ama bunu birileri bir şey versin diye yapmadım. güldük,eğlendik ve geçti. doğrusu da budur.
önyargılı olmamak gerekir. kızımız hayat doluda olabilir.
vermek istediği anlaşılmasın diye gözünü kaçıranlar için endişlenmeyin illaki kaçamak bir bakış atacaktır. baskılar onun bu düşüncenisini bilmenizi istemese de hormonlarına engel olamayıp o davetkar bakışı mutlaka yapacaktır.
her gülen kız verecek diye bir şey yoktur, gülmeyen kızlar vermiyor mu sanki önermesi akla gelmiştir. Zaten bir kızın içinde varsa orası gülsede, kahkahada atsa vermez.
(bkz: gülerken ısırmak)
tamamen doğru önermedir. zira korkutucu bile olur bazen.
fakir bir adam der ki;

- 3 çocuğum var, ekmek getirdin mi baba diye gözümün içine bakıyor...

deli bir aşık der ki;

- sevgilimin gözlerine baktığımda cenneti görüyorum öyle güvende hissediyorum kendimi...

bir öğretmen öğrencisinin gözüne baktığında der ki;

- senden daha fazlasını umuyorum...

uludağ sözlük'ün bazı kullanıcıları der ki;

- bir bakıştan bile belaltı tespitler yapabiliyorum çok basit.
bu kız arada bir dudaktan öpmek için yeltenir sonra ne yapıyorum lan ben edasıyla geri çekilir. o kadar haz veririki onun kendini tutma mücadelesi. sonra yataktayken ''ilk andan beri seni arzuladım'' diye kulağınıza fısıldar.
komik tespittir.*
kendisine gülümseyen her kızı banyoda düşleyen yazar tespitidir.
+ verecen mi kııız ne gülüyon !
- hee verecem!

şeklinde gelişen olaylar silsilesidir efendim.

edit: ne eksiliyosunuz kardeşim. böyle başlığa böyle entry.
neşe dolu olmaya bu anlamı katanlar sayesinde mutsuzluğa uzun bir yelken açmayı sağlarlar.
güncel Önemli Başlıklar