bugün

taş ve molotof yemeyi göze almak demektir.
hoş sonuçlar doğurmayan eylem.
(bkz: göt ister)
kürtlerin sudan sebeplerle sataşması sonucu ortaya çıkan durumdur. oturduğum bölgede kürtlerin yoğun olnasından mütevellit onlarca kürtle kavga ettim ancak hiç teke tek kavga edemedim. neden? çünkü ya 5 kişi dalıyorlar ya 15 kişi.
amlarına koyayım amlarına, size bişey olmasın.

bir kürtle kavga ettiğini sanarken aslında bir kürtle kavga etmememktir.

edit: adamlar burda bile sürü halinde. amk paçozları sıkıysa tek tek eksileyin.
aşiret psikolojisiyle büyüdükleri için mutlaka yalnız olmazlar. sonra bizden korkuyorlar derler. ama yemez teke tek dalmak.
Bir kürtle mümkün değil kavga edemezsiniz. Hemen sayıları artar köpekler gibi.

Iste bu sebepten dünyanın en avrat erkeğidir! Bunlar.
Kavgayı asla bir kürtle yapamazsınız.
yumruk atarken ırkçılık yapmak.
Çarşıdan aldım 1 tane, eve geldim 1000 tane bilmecesinin cevabını deneyimleyerek öğrenmenize vesile olur.
ipucu: cevap nar değil.
insan insanla kavga eder mi?
Kötüdür.
Yakında aşiret kapınıza dayanacak demektir.
karıstırmışsınızdır bir değil birden fazladır.
bu hikayeyi ırkçılık maksadıyla değil ama daha sonra oluşan bir kardeşlik hikayesi için anlatayim.

ilk okul üçüncü sınıftayiz sınıfımıza ağrı dan doğulu bir çocuk geldi boyle güreşci bi tipi var.
ben de sinifin agir abisiyim ben varken kimse kavga dövüs yapmaz. bi derdi varsa birinin biriyle bana gelir durumu cozeriz.
bu yeni gelen cocuk daha geleli 3 gun olmadan bi iki kisiyi pataklamaya basladi.
ben de duruma el atayim diye çıktım çocuğun karşısına havalı bi şekilde ama o ne güç arkadaş sanki bir çınar ağacının gövdesini yumruluyorsun. bir turlu yıkılmadı çocuk ben yoruluncada beni fırlatıp attı bi kenara. ne kadar süre geçti bilmiyorum ama attigim dayak kadar da dayak yedim. meger adam tam bir yigitmis ertesi gun ölümüne arkadas olduk. aslinda adamin tek istedigi okulunu okumakmis. biz ona gore baya zibiymissiz.
Yurt dışında olabilecek olandır. Yoksa o "bir" mutlaka artacaktır.
Tek basınaysa havada karada hakt edersiniz ama 20 dakika sonra 20 kisi oluyor ibneler.
bir adet yada iki üç adetse cılız bodur tavukların dayak yemesiyle sonuçlanır. sürü halinde bir insana saldırmak kolay ve korkaklıktır ama karşılık olarak türkler bunu yapınca o zaman aşireti falan bırak evlerinden çıkamıyorlar. bursanın bazı mahallelerinde kavga çıksa evlerini başlarına yıkarız diye bekleyenler vardır.
aslında kürtlerin götü yemediğinden dolayı birden fazla kürtle kavga etmektir.
Sakın denemeyin. Yıllar geçse bile unutmazlar ve intikamlarını alırlAr.

Kan davası diye bir olay var kürtlerde. Kavgada tabancanızı çekip kürt bir arkadaşı geberttiniz.
Eyvallah. Ama ummadıgınız bir anda kafaniza sıkar ve intikamlarını alırlar.

Aklınızda bulunsun. Töreler böyle.
bir kürtle hasımsanız siz de kürt gibi davranmalısınız ki eleman 5 sıkıntı yapacaksa 3 sıkıntı yapsın, her zaman kullandığım yöntemdir.
örn: arkadaş çevrenizi genişletip lokal bir çete kurmak
korkaklarla kavga etmektir, delikanlı olsalar teke tek gelirler.

biz delikanlı adamız, kaç kişi olurlarsa olsunlar kavgamızı ederiz.

ayrıca biz de boş sayılmayız, adamın götünden kan alacak çaptayız.

ayık olun lan götler.
Kavgayı kürtle değil kürtlerle yaparsın.
Türk olmanızın yasa karşısında "haksız olmak" olduğu bu ülkede yapmamanız gerekendir.
Aman diyim, bırakın sövsünler, sigara para istesinler.. Sataşsınlar. Karşılık vermeyin.
Çünkü kürt o. Devletin nazlı gülü.
Siz ise devletin eşeğisiniz.
asla mümkün olmayandır. kürtlerde mertlik denen kavram olmadığı için birisiyle kavga etseniz kısa bir süre sonra karşınıza en az on kişiyle çıkar. çok kötü bir şey lan mert olmayan bir toplumun bireyi olmak.
onbeş saniye içinde mitoz bölünebildikleri için, o, bir kürt değildir; zinhar olamaz.