bugün

bizim şoförün, yazın gittiği giresun'dan gelirken "lazım olur" diye imsakiye getirmesi.
bu şuna benziyor. mesela herkes zengin olmak istiyor. zengin olunca seni vurup öldürürlerse laf etmiceksin. çünkü herkes zengin olmak istiyor. mesela çok kişi başbakan olmak istiyor. rte vurulur, öldürülürse ailesi bize bunlarla gelmesin, laf etmesin, laga luga yapmasın.
pes diyorum, başka da bişey demiyorum size vallahi.

yahu, yıllardır takılan celmeler, falsolu vuruşlar sayesinde ancak bu kadar toparlandık.bi el atın da kalkalım diyen yok. vıt vıt vıt ishal olmuş göt gibi konuş dur sen, türkiye şöyle, türkiye böyle deyu. ayıp yahu. bir tane örnek gösterin bana hem müslüman olup, hem de demokrasiyi bırakmayan bi tane ülke.

gösteremezsiniz yok cünkü

amerika ve avrupa ülkeleri gibi gidip tepesine cökelen az gelişmişlerin, sikelim analarını alalım mallarını gelelim, bu mudur? komikler ülkesiymiş.

nazım hikmet'in memleket sevgisi gibi; uzaklardasındır ama ahkam kesmeyi de ihmal etmezsin.

solcu olmak varmış anasını satiim, solcu.
ye, ic, sıç bi de üstüne memleketini beğenme.
de get lan.
evet nicedir ki komiklikler ülkesidir Türkiye, çünkü biz türk halkı olaraktan ve türk gençliği olarak hiç bir özgürlüğe sahip olmayan ve hiç bir amaç-eylem için uğraşmayan ve özgürlüğümüzü hiç bi şekilde yaşamayan ne olursa olsun hala bu olanlara dayanıp susan ve ne komiktir ki dinin yüceliğini ve ululuğunu siyasete döken ve nicedir bizi kendi ülkemizden soğutan o komik insanlar ..
bizim ne günahımız var.(bunu türkiye'ye bi hakaret olarak sayar ve komik olan ülkemiz değil onu bu hale getiren ve bu tip düşüncelere sahip olmanızı sağlayan o insanlardır.)
birde onların ağzından dinleyelim.

unutulmamalıdır ki her stand-up şov'un bir sunucusu vardır.

edit:tamamen hayal ürünüdür saygılar.
güncel Önemli Başlıklar