bugün

zor anlarında sürekli kayıplara karışması.
Hayatının önem sıralamasında şayet kendimi en dipte hissedersem, ilişiğimi kesmek benim için kaçınılmazdır.
Bunu iki tarafın da ruh sağlığı için en doğru karardır.
Yayalara yeşil yanmadan yola atlaması.
Nezaketten, adap usulden bihaber her varlıkla ilişiği kesmek en mantıklı olandır, hatta gereklidir.
Hayat, hanzolarla uğraşacak kadar uzun değildir.
yanlış olan bilgileri doğru gibi lanse eden ve kendi kişisel normlarını pazarlayan insanlar.
iyi gün dostu olması.
çıkarcı olması.
güvenilmez olması.
aptal olması.
Kendini vazgeçilmez sanması.
Abbas diyor görüştüğüm biri var.

Yarın seni ona karşı nasıl savunacağımı da bilmiorum diye de ekliyor.

Utanmadan sen benim için çok kıymetlisin seni kaybetmek istemiyorum diyor.

Ne ayranım dökülsün diyor aman götüm de sikilmesin diyor.

Kestim ilişiği gitti.
çıKarları için bin bir türlü yalan söylemesi.

(bkz: Hem yalancı hem çıkarcı).
Bir daha asla yapmayacağım dediği şeyi tekrar tekrar yapması yani Kendine verdiği sözü tutmaması.

Kendine saygısı olmayan insanla işim olmaz.
Iyi gün dostu olmasi
Menfaatci olması.
ibne olması. böyle bir olay geldi başıma evet.
ilgi göstermek fakat ilgi alamamak.
(bkz: taharet yapmaması)
kendini vazgeçilmez yapan herkese tekmeyi korum, net.
kurumsal bir iş yerinde çalışıyor olmanız olabilir. yoksa direk kıça tekmeyi basarlardı.
Patavatsız olması ve boş konuşması kesinlikle. Şakayı dozunda severim. komplekssiz, doğal ve Zeki insanları severim. Fazla samimiyeti de özel hayatıma, kişiliğime müdahaleyi de sevmem. Negatif insanları da sevmem. Arkadaş statüsünde birine Hesap vermeyi zaten hiç sevmem. Hesap vereceğim insanlar sadece samimi olduklarım olmalı. Özellikle bu kişi Bana zarar veren bir insansa hayatımdan çıkarmak için fırsat kollarım.
Artık aynı kişi olmaması.
Sadece dedikodumu yapması benim icin yeterli ve geçerli bir sebep.
yalan ve ilgi bağımlılığı.
1)Saygı kalmamışsa
2)Sabır kalmamışsa
3)bu ilişki sizi yoruyorsa
4)bir de artık içinizden geldiği gibi değil de seçerek eleyerek ne düşünür acaba diyorsanız içinizden bırakın gitsin arkadaşlar. Bu 4 şey çok önemli.
Her insan etrafında olan insanların ortalaması kadarmış. Bu yeterli bi sebep bence.

Aman kırılmasın etmesin falan siktir edin aq o insanlık çoktan bitti. Sen kırılmasın etmesin diye kendini onun seviyesine indirir, onun mal mal muhabbetlerine katılırsın, o gider başkasının yanında sana artistlik yapar. Sikerler.
yük gibi geliyor bazen insana.
kimi zaman onu sevmek
kimi zaman onu dinlemek

kimi zaman da onun seni görmediği anlar, yük oluyor insana.
sonra ilişkini kesiyorsun
Saygı,hoşgörü,samimiyettir.
Uzaylılarla konuşuyorum diyorsa. korkunç yav.