1. 1.
  bir kıza frikik'in ne olduğunu anlatmaktan zor olduğu kesindir. *
  1 -1 ... mezarkabul ftw
 2. 2.
  televizyonda her hafta bir pozisyona 1500 yorum yapmak suretiyle bi fikir birliğine varabilme yeteneğini gösterememiş erkekler silsilesi varken kadınlar bu işi daha iyi anlar takma kafana diye açıklama yapılacak durumdur.
  not: futboldan da anlarız, yemek de yaparız, evi de çeker çeviririz, para da kazanırız, çocuk da yaparız, bi de güzel yetiştiririz, kariyeri de aradan çıkarırız, istesek atomu bile parçalarız o derece * takmayın siz güzel kafanıza bizim anlayabilme kapasitemizi! anlayamazsınız!
  2 -1 ... asperg
 3. 3.
  atomun hatta gayligin bile aktifi makbul iken ne gerek var boyle luzumsuz ilimlerle genc ve guzel kizlarimizin beynini doldurmaya ha illa anlatacagiz diye israr etti isek pozisyona girebilitesi olan fakat topla direk temasa gecmesi diger hucum oyuncusuna gore daha zor olan bir futbolcunun ofsayt pozisyonuna dusmesi diyebiliriz..
  ... robert terk
 4. 4.
  bir kiza ofsaytin ne oldugunu anlatmak bile yıllar sürerken bunun anlatılması için ömür yetmez.
  3 ... goooooooooooooooooooogle
 5. 5.
  yavas ve aci verici bir intihar etme yontemidir. ustelik keske oldurme garantisi olsa, uzun sure surunup kalici psikolojik hasarlarla yasamaya devam etme ihtimaliniz de vardir.*
  1 ... oneydilan
 6. 6.
  bunu bir de gökmen özdenak adlı şahsiyetin yaptığını düşünürsek, soluğu hastanede almamız işten bile olmayacaktır.
  ... alone with everybody
 7. 7.
  gereksizdir. daha oturup doğdu düzgün maç izlemeyen kız ne yapsın ofsaytı, pasif ofsaytı. ha, zaten erkekler gibi maç takip ediyorsa bilir kendi.
  1 ... kamasutra denedim begenmedim
 8. 8.
  boşuna uğraşmaktır.
  -abi kız pasif ofaytın ne olduğunu bilmiyor. abi ben anlatiyim mi?
  +mantıksız.
  ... talihsiz sokak kedisi