bugün

pantolon iz yapmasın düşüncesi dışında giyenleri söyleyeyim. sırf erkekleri yoldan çıkartmak için. bazıları bundan o kadar zevk alıyor ki, erkeklerin onu görüp kendini kaybedercesine coşması bunları aşırı mutlu ediyor. böyle tipler de var evet..
iz olmadığında erkeklerin vaaaayyy tanga giymiş amuaaa koyiiim diye düşündüklerini bilmiyor olabilirler. o izi gorecez baska care yok.
eşşeğin zikinden ötürü diye cevaplanılması gereken soru cümlesi.
biz neden slip değil de boxer giyiyoruz? tamamı ile kişisel tercihtir.
şimdi erkekler neden seksi göründüklerini düşündüğü şeyleri giyiyorsa, kadınlar da ondan giyiyor. çiftleşen her organizmanın erkeği güçlü ve sağlıklı, kadını ise seksi ve alımlı görünmek ister.

bazı doğal dürtüleri kabul ederseniz böyle sorular sormaya gerek kalmaz.

ayrıyetten, tanga giyen kız candır. poposundan öpmelidir onları.
Rahat etmek içindir.
gerçek bir merak.. bilimin başladığı yerdeyiz şu an. evet neden?
Dar pantolon veya tayt gibi kıçı belli edecek kıyafetlerde kezban donu belli olmasın diye tanga giymektedirler. Giyenler doğru yolda ilerlemektedir.
Buyrun cevabı (#22761399).
(bkz: özenti). başka bir neden ise dar pantolon giyince kilotun gözükmemesi.
ya göstermek yada merak ettiği için.
Özgüveni tetikleyebilir. Erkek için belinde tabanca tasimayla olan aynı özgüven.
cevabı bulunmayandır.
Kendini tatmin etmek isteyebilir. Merak etmiş olabilir. Azmış olabilir. Yada kezbandır. Giyer tek amacı erkekleri kendine çekmektir. Birşey derseniz "uff snne be slk .s .s" gibi bir cevapla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Yada cidden totosu güzeldir, o zaman laf yok.
anlayamadığım giyim şeklidir. ne anlıyorlar arada ip olmasından. çok şaşırtıcı.
kıçı kaşınıyodur.
bir çok kızdan aldığım bilgiye göre, rahat olduğu için hafif olduğu için ve kendilerini daha seksi hissettikleri için giyiniyorlarmış, hadi rahatlığı seksi hissetmesi kişiye göre olabilir dedirtse de en ilginci "hafiflik" açıklamasıydı, hayır yani bir boxer ne kadar ağır olabilir ki hafif diye tanga tercih edilir? Bu düşüncelerin içinden çıkamayınca boş verdim, canım görselin illüzyonuna kendimi bıraktım, sizde çok kurcalamayın, bakın seyredin renk alternatifleri talebinde bulunun jartiyer, string falan hediye edin hayatınıza renk katın.
"ay abazalar" demek için olabilir.kusura bakmayın ama (bkz: tatmin etmeyeceksen tahrik etmeyecen)
götünün arasını kapatmak için sanırım. bilemedim ki.

(img:#766926)
Bugün akıllara takılan sorunsal...

Harbi ya siz neden giyiyosunuz bu tangayı ? Rahatsız etmiyor mu ?
bacım sebep iz olmasıysa bırak iz olsun, bunu giyince de başka izler çıkıyor ortaya. bahane aramayın göstermek istiyoruz deyin geçin.
kızlarla alakalı açılan bütün başlıklar gibi bunda da erkek erkeğe tartışacağımız için ben de söz almak isterim.

bu parmak arası terlik gibi olabilir. ilk anda rahatsız eder ama hemen alışılır.
Yine bu konunun muhatabı olmayan bir erkek olarak şahsi fikrime göre götü daha ayrık ve hoş göstermesi sebebi ile olabilir amk.
kaşarlığını ilan etmek için.
arz talep meselesi.