bugün

Bir kitap okumakla değişen hayattan bir cacık olmaz.
Yalan beyan. Kitap ne lan dedirtir.
https://content.babil.com...a7491f7eae5e880/Front/Big
https://www.youtube.com/watch?v=NP-ULnXHdww
abartının daniskasıdır.

at yalanını sikeyim mantığı.

hayat yaşanmışlıklar ile değişir coni bravo.
Kurandır.
dead poets society kitabı için geçerli olan ifadedir. gerçi filmi bile yeterli.
Kinyas ve kayra. Hakan günday.
(bkz: cin ali)

Öncesinde okuma yazma bilmiyordum. Okudum gerçekten hayatım değişti.
Uçurtma avcısından baya bir etkilenmiştim.
the book thief, etkilemişti.
Adam Fawer
Olasılıksız .
bana ''yeni hayat'' romanını hatırlatan başlık. tam olarak böyle miydi bilemedim şimdi.
tek bir kitap değildir.
Kuran-ı kerimi ilk defa okuyan bir laik müslümanın söylemi olabilir. oldu da. oluyor da.
"Bir sürü kitap okudum hayatım hala aynı benim hayatım. Ne bekliyorsunuz anlamıyorum?" Şeklinde isyan ettiğim başlık.
o kadar kitap okumama rağmen hala başıma gelmeyen olaydır. en fazla bir hafta rüyalarıma girer fazlası olamaz.
5. sınıfa gidiyordum ve şeker portakalını okumuştur. hala etkisindeyim
bir kitapla hayati degisen insanin baska bir kitapla da hayatinin degisebilecegini varsayan insanin kurmayacagi cumledir. fazlasiyla etkileyen kitaplar olabiliyor. adini yazarini hatirlamasan bile icindekileri hatirliyorsun. ben cocukken misafirlige gittik. o zamanlar tabii beni de gotruduler. kadin muhabbeti hic acmayinca ev sahihi sag olsun beni kitaplagina goturdu. kitap seciyoruz vs ben iste onu sectim pek yasina gore degil ama yine de oku cok iyi bir kitap falan dedi. sanki kitabin konusunu atom nasil parcalanir amk. neyse iste kitabi okumaya basladim harbiden o gun farkli bir dunyaya daldim. eski bir kabileyi anlatiyor. sifaciliklarini. intiharlarini. yasam tarzlarini. gayet etkilenmistim. tabii bir bebeto oldugum icin butun misafirlik boyunca kitabi hic birakmama ragmen o gun bitiremedim. ev sahibi bana kitap sende kalabilir ama geri getir dedi. kitabi ertesi gun okudum. sonra bir haftaya anca geri goturdum.

ve cok eglenceli bir sey var ki aradan tonla sene gecti. sehirler ilceler degisti fakat o ev sahibini hala en az iki gunde bir goruyorum. *
(bkz: bir hayat okudum kitabım değişti)
Max Stirner - Biricik ve Mülkiyeti'dir. Kitabı anladığınız sürece(ki çok ağır bir kitap da değildir) fikirlerinizi sorgulatıp temelden sarsabilecek bir kitaptır. Tavsiye ederim kitap okuyanlara...
Kürk Mantolu Madonna'dır.
orhan pamuk'un yeni hayat isimli romanını başlatan cümlenin benzeridir.
(bkz: kişisel gelişim kitapları)
adını unuttum ama 2 yıl önce okumuştum biraz korktum ama hayatımı büyük bir unutamayacağım zaman sürecince değiştirdi bulursam yine okuycam .
güncel Önemli Başlıklar