1. 1771.
    kitap güzelse 50 tl'de veririm aq. hayır bunun neresi garip ki? bu arada sigara içenlere, diş fırçalamayanlara, alkol kullananlara laf sokmadım farkettiyseniz. çünkü kitap okumanın vermiş olduğu kibarlık ve entelektüellik tüm bedenimi ele geçirdi.
    1 ... hodri baykam
  2. 1772.
    kitaptan okumak güzeldir hissedersin okuduğunu eğer aldigin korsan değilse bunun hazzını ne odf verir nede epub o kadar pdf var telefonda genede ara ara kitaplarını alıp okuyorum .
    ... evrenseldudunce
  3. 1773.
    Benimdir. Kitap alınca hele o kokusunu içime çekince dünyalar benim oluyor.
    1 ... simiago
  4. 1774.
    bir ayda kitaplara 600 tl vermişliğim var. kitapları okudum daha taksitleri duran var. e kitabı gözümden dolayı okuyamıyorum. evi köyü satacak gibiyim. para yetişmiyor okumak güzelşey ama bağımlılık yapıyor hele sürükleyiciyse 4 günde 600 sayfa okumuşum hiç kasmadan ama boynum ve gözlerim maf oldu. yeni şeyler öğrenmek ne kadar güzel. hele kişisel gelişim ve psikoloji ile ilgili kitaplar.
    2 ... minmimeranim
  5. 1775.
    insan gibi insanlığı hangi kitaba 25 tl verdiğine göre değişecek olan kişidir. eğer armudun sapı, çileğin reçeli veya ebenin körü vb isimli, bazı sitelerden çıkıp ticari kaygılarla basılan kağıt israflarına harcanıyorsa ziyandadır.
    ... tanshihuai
  6. 1776.
    Zevk almanın fiyatı olmaz bence. Pekala E-kitap üzerinden de okuyabilir ve hiç para harcamayabilirim. Ama bence aynı zevki vermiyor.
    ... eski turkiye muptelasi
  7. 1777.
    cahil kalmayi seven bir toplum icin ha 25 lira 255 lira... (sozum ona bir kesim var ki sormayin gitsinn) evet.
    ... crybabycry
  8. 1778.
    bir kitaba değil 25 tl, 500 tl verdiğim zamanlarda olmuştur. bundan da asla gocunmadım.
    5 -1 ... kaderin dizayni
  9. 1779.
    Benim gibi ciltli kitap okuyorsanız 25 tl uygun bir fiyat olarak kalıyor.
    4 ... trevor
  10. 1780.
    Daha fazlasinida Verdim.
    2 -1 ... alexdeberk