1. 1751.
    kitap değerlidir. kendine ve geleceğe yatırımdır. alınan her kitapla beraber başka dünyalar keşfedersin, yaşamadığın dönemlerde gezinirsin, yaşamadığın aşklar yaşarsın, acılara tanık olursun insanlığın yükselir, başkalarını ve kendini anlamayı öğrenirsin. sonra onları sıra sıra kütüphanene yerleştirirsin. dersin ki, bunlar benim yaşadığım dönemler.. birini açarsın, tarihine bakarsın.. o günlere gidersin.. kimine göz yaşların dökülmüş olur beraber isyan edersin.. kimine bakarsın altı çizili kelimelerden umut fışkırır.. neden olmasın der, yaşamaya devam edersin.. yani maddi olarak ölçülen her şey gibi maddi olarak bakılan kitabında bi anlamı olmaz.. bakan gözlerin gördüğüdür kitap.. kimi 25 tl görür kimi uçsuz bucaksız dünya..
    ... flatlinerr
  2. 1752.
    enayilikte üst seviyede olan insandır. evet.
    -4 ... nevilevile ulunun krali
  3. 1753.
    Ben mi çok zenginim anlamadım ki? Aradığım, beğendiğim kitapsa fazlasını da veririm. Evet orijinalini alırım.
    Yorumları okuyunca başlıkta 25 tl mi yazıyordu, sıfırı mı görmedim, diye dönüp tekrar tekrar baktım.
    1 -1 ... girabic peter
  4. 1754.
    internette pdfi olduğu halde, sırf metroda elinde 3 parça kağıt tutmak için 25 tl veren insandır. şovmen hepsi.
    -5 ... dolar 7 oldu amk
  5. 1755.
    Hem fakir olup hem de okumayanların açtığı başlık.
    1 -1 ... adam gibi konus
  6. 1756.
    Bıkmadınız mı bu muhabbetten.
    1 ... kalahari 1
  7. 1757.
    aydın, kültürlü, elit kişilerdir.
    1 yılda kütüphaneme ortalama 3000 TL den fazla para harcayarak kitap kazandırmışımdır.
    ... karizmatik beyfendi
  8. 1758.
    Başlığı açan kişiden 25 kat daha akıllıdır.
    2 -1 ... tanerman
  9. 1759.
    istatistiklere göre kitap satın alan kişilerden sadece %10u ilk bölümden sonrasını okumaya devam ediyormuş. Kitabı alıp (gösteriş için alıp) okumadan bir kenara atıyorsa salaktır.
    10 ... katyaportakalsuyu
  10. 1760.
    bu devirde gösteriş meraklısıdır. 25 tl ye ev geçindiren var.
    1 -14 ... eti cin baba