1. 1.
  chp'li olarak çıktığı yolda sonra demokrat partili, sonra msp'li en sonunda da mhp'li olmuş; kumar masalarından kalkmamış, kumar borcunu ödemek için örtülü ödenekten para sızdırmış sahtekar ve dolandırıcı bir din tüccarı.
  1 -3 ... otoriter kemalizm
 2. 2.
  Bir gün Necip Fazıl, bir üniversitede konferansa katılmış...
  Çıkıp herzamanki gibi Din ve Allah kavramı hakkında konuşmuş...
  Konuşması bittikten sonra, onunla karşıt görüşlü olan bir Prefesör, Necip Fazıl'a
  'Siz önceden çıkıp farklı şeyler söylerdiniz, şimdi ise o sözlerinize çelişen şeyler söylüyorsunuz... Yazdığınız şiirler hala ezberimdedir... bu ne demek oluyor? '
  Necip Fazıl'ın cevabı meleklere parmak ısırtacak bir cevap olur 'Benin geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar'
  2 -2 ... gazeloglu
 3. 3.
  senin yaşın kaç başın kaç nasıl rahmetli bir şaire böyle bir şey diyebiliyorsun. necip fazıl ki tarihe damga vuran önemli yaar ve şairlerimizdendir.
  2 -2 ... kartalbey
 4. 4.
  Hakkında bir bok bilmeyen dincilerin aklamaya çalıştığı şerefi parayla alınıp satılabilen bir dönek.

  8595930303030 kere çürütüldü ama hala aynı argümanla karşımıza çıkıyorlar. Necip fazıl'ın sonradan hidayete erdiği, geçmişini çöpe attığı iddiası sizin gibi gerizekalıları oltaya getirmek için uydurulmuş bir yalandır. Kendisi ölene kadar kumar oynamış, kadınlarla seks yapmış, insanları da dolandırmıştır. Necip fazıl'ın ölene kadar kumar oynadığını doğrulayan damadı, murat bardakçı, kadir mısıroğlu gibi nice şahit yalancı. Ya da necip fazıl tarafından dolandırıldığını söyleyen nihal atsız gibi pek çok kişi yalancı ama bir sizin üstadınız necoş doğru söylüyor değil mi? Ufak atın da civcivler yesin.
  1 -1 ... otoriter kemalizm