bugün

rakının suyu bittiği için kutsal sudan kullanmak. -papaz bizde sular kesildi gelince dökerim 1 litre hocam.
dilek tutmaya ve mum dikmeye gidildiği sırada,mumu dikerken başkalarının diktiklerini devirip küçük çapta bir ateşe sebep olmak.
"papazın şimdi gelini sikebilirsiniz demesi"

kutsal kase üzerine yemin ederim!
şarap içerken papaza 'şişeyi gazeteye sar da eve götüreyim' demek.
hiçbirimize faydası olmayan kilisenin papazını öpülmesi. birebir sevişen arkadaşlaırm var.
beyoğlundaki kiliseye şapka ile girip ordaki devasa zencinin sana türkçe sapkayı çıkart diyerek posta koyması.
arkadaşınızla gittiğiniz taksim kilisesinde bir adamın elini açmış fatiha okumasını görmektir. evet daha dumuru sanırım olamaz.
pazar ayini çıkışında kiliseye yardım , öğrenciye yardım diyerek para toplanması...
kutsal suya tükürmek.
birinin içeri girip mumları gördükten sonra;
-"aa bana doğum günü hazırlamışlar"demesi.
kiliseye para toplayan madamdan harçlık istemek.
gay papazın dönme rahibeye vermesi.
kutsal suyla saçları düzeltmek, akabinde peder tarafından kiliseden kovulmaktır. fena dumur olmuştum peder beni kovduğunda, hiç hoşgörülü değilmiş meğer.*
Vaftiz edilen bebeğin öldürülmesi. yaşanmış iç burkan bir olaydır.

Hristiyan Ortodoks bir aile olan 24 yaşındaki Ludmila-Dmitry Gaydeu çifti bebeklerini vaftiz ettirmek için kiliseye götürdü. Vaftiz töreninin ardından eve getirilen bebek kısa süre sonra öldü. Aile bebeğin törende çok fazla su yuttuğu için öldüğünü iddia etti.

Bebeğin ailesinin suçlaması üzerine bebeği vaftiz eden rahip Valentin tutuklandı. Görgü tanıkları rahibin vaftiz töreni sırasında kutsal suya daldırma işlemi sırasında altı haftalık bebeğin ağzını kapatmadığını ileri sürdü. Rahip ise bebeği öldürdüğü suçlamalarını reddetti.

Bebeğin 32 yaşındaki vaftiz annesi Aliona Vacarciuc, "Bebek suya batırılırken ağlıyordu. Rahibin ne yaptığını bildiğini sandık, ama bilmiyordu. Bebeği geri aldığımızda yapacak bir şey kalmamıştı" dedi.

(Sabah - Hürriyet)

http://www.haber7.com/haber/20100801/Papaz-vaftiz-ederken-bebegi-oldurdu-Video.php
müslüman adamın içeriye girip 50 kuruşa mum yakıp dilek dilemesinden başka ne olabilir. *
yılbaşında eğer hıristiyanların kutlamak için yanlarında okulca giderseniz onlar ellerini birleştirirken siz açarsınız ve garip karşılanır.
Papaz veya cemaatten birisinin telefon zilinin ezan-salavat olması.
Ayin ortasında "allahümme salli ale seyyidine muhammedin" diye çalmaya başlaması.
papazın bismillah diyerek kiliseye giriş yapması.
güncel Önemli Başlıklar