1. 1.
    ben eski patronunum yiğen. hemen suç duyrusunda bulunuyorum. caps alındı.
    2 -1 ... kazangap
  2. 2.
    Bir keresinde yahudi bir sevgilim olmuştu üşüyünce yakmıştım.
    3 -4 ... dogamorfingstar
  3. 3.
    Aldatan nişanlımın yeni sevgilisine sırtıma nasıl tırnaklarını batırdığının o gün çekilmiş fotoğrafını atmıştım. Sinirden bayılmış.
    5 ... avukat fatih
  4. 4.
    Verilebilecek en büyük zarar diye değiştirilmesi uygun olan başlık. Bizzat yaşatmadım çok şükür fakat gözlemlediğim en ağır zarar hep hayal kırıklıkları ve samimiyetsiz, boşa ümit verme durumu. Büyük vebal!
    1 ... bivarbiyokoldu
  5. 5.
    kendimize ettiklerimiz sayılıyo mu?

:(
    4 ... everybody calls me alpha
  6. 6.
    kendimden şimdiye kadar 6 yılımı ve geleceğimi çaldım. sayılır mı?
    2 -1 ... domestik ev hanimi
  7. 7.
    Eskiden efendi olup şimdilerde piç olan birkaç biraderinizde imzam vardır. Kimsenin iyilik meleği değilim, hiç olmadım. Beklentiye girmek onların sorunuydu benim değil. insanlar artık sizi kullanamayacaklarını anladıkları zaman artık çok değiştiğinizi söylerler. Kendinizi kullandırmayın.
    5 -2 ... serrano
  8. 8.
    Ayrılık arefesinde yuruyen baska bir ablaya cok fena veryansin etmistim. Elimin tersine gelmistin serra kusura bakma.
    1 ... sakinkalmaliyim
  9. 9.
    yillar once is yerinde gicik oldugum bi herif vardi.

o zamanlar isi "sozde" yeni yeni ogretmek yerine bana kahve getir cay getir yok efendim cayda köpük var Albu köpüğü lafina kadar Beni çileden çıkartmıştı ve hiç ses etmemiştim bir gün yine benden kahve istedi ve aklıma o an gelen tek şey kahvesinin içine bir tükürük atmak oldu ben tükürük atıp eline kahvesini verdikten 1 dakika kadar sonra kahvesini yudumlayıp Oh be iyi geldi bu kahve demişti.
    3 -1 ... crybabycry
  10. 10.
    en yakın arkadaşımı sigaraya başlattım. lisedeyiz, ben serseri tipli bir elemandım. arkadaşım da aksine iyi aile çocuğu tertemiz eleman. sigara içiyorum, bu da boş boş takılıyor filan. "al lan bi fırt" diye ısrarlarıma dayanamadı, öksüre öksüre ilk nefeslerinde taşak geçip gülüyordum. gel zaman git zaman öksürmeden çekmeyi de kavradı, sonra ortak paket almaya başladık. yıllar sonra "beni sigaraya sen başlattın lan, a.ına koyim senin" dedi, ama küsmedik. adamın resmen hayatını s.kmişim, yine de arkadaşlığımız sürdü. şimdilerde sigarayı bırakmış, bir nebze vicdanım rahatladı. şimdi onun yanında sigara yakmaya çekiniyorum. lan en yakın arkadaşıma böyle bir hainliği nasıl yapmışım? adam da harbi sadık dostmuş ki, bu kazığıma rağmen arkadaşlığını kesmemiş. bir insana verdiğim en büyük zarar bu oldu bugüne kadar. onun dışında karıncayı incitmişliğim yoktur.
    ... gamoreon