1. 1.
    Büyük ayıptır. Kendini bilmezliktir.

Avukat olduğum halde buna inanmayanlar var. Üstelik yakışıklı bir avukatım. Buluştuğum kızlara kimliğimi de gösterebilirim. Avukatım. Yakışıklı hem de. Çok yakışıklı.

Bana saygı duyulması gerekir sözlükte. Avukat olduğum için.

Edit: hakkımda da bin türlü kötü iftiralar atılıyor. Özel mesaj programları ile çok tabi bende istediğim yazara ait olmayan bir mesaj atılmış gibi gösterebilirim. Ben 5 vakit namaz kılan adamım. Allah tan da korkmaz mısınız?
    1 -17 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    (bkz: beyin dosyasını getirin)
    2 ... usualsuspects
  3. 3.
    Bu sapıklar da dilenci gibi tekniğini geliştirmeye çalışıyor. Dilenci işin içine Allah falan katıyor bu sapıklar da böyle şeyler katarak belki bir umut diyor.

Avukat olacak zekası olmasa bile varsayalım ki oldu bunu üstün başarı sanan abazan sapıklarca kanıtlanmaya çalışan olay.
    4 -1 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    baro kartı göstermeden inanılmayacak hededir.
    1 ... system error
  5. 5.
    (bkz: açılın ben avukatım)
    6 ... monte cristo kontesi
  6. 6.
    aydınoğlu gibi kaç senedir 7/24 sözlükte olabilecek boşlukta bir adama inanmamaktan daha normal ne olabilir ?
    5 ... nardaninciler
  7. 7.
    Bir avukat adayı olarak söylüyorum avukat olmak bu ülkede çok basit bişey. Ülkemizde doksan tane hukuk fakültesi vardır. Yüzde sekseninde de bitiremeyeni döverler o şekilde eğitim verilir. öyle basittir ki şaşarsınız.
    2 -2 ... onurlg
  8. 8.
    Var bizim evde bi tane 24 yaşında uludağ hukuk mezunu hala Saç baş kavga ediyoruz. Çocuk gibi ağız eğerek konuşuyor inanamiyorum avukat olduguna
    1 -1 ... mirage3
  9. 9.
    Bu sendrom genellikle yaz sıcağında atak yapardı kişilerde. Temmuz ağustos aylarında Erenköy ve bakırköy'de yatak bulunmazdı. Demek ki kışında nüksedebiliyormuş.
    2 ... gokdelende kapici
  10. 10.
    Alnına avukat yazıp yapıştır sözlüğe at inanalim.
    1 ... patronum