bugün

bir kezbanın bir gününü anlatan günlüktür...

bugün ev arkadaşımla tartıştık yine... vay efendim ben hep erkeklerden bahsediyormuşum. neyse sonra gittim okula. geçen sene beni seven çocuğu gördüm. ama dönüp bakmadım tabi çatlasın salak. zaten sınıfta taş gibi çocuklar var. ne işim olur onla artık.

uff bu babetin altına giydiğim çorap da terletti beni ya.

neyse bizim kızlar kantindedir. gideyim yanlarına da kaynatalım biraz.
aynaya baktım bu gün yine çok kezban ım yahu.
svgili gnlük; uff snne be gnlük... *
bugün sakal traşı oldum günlük...
- bni skcklr dye ck krktum gnlk .s .s
bugün bana günaydın dedi herhalde benden hoşlanıyor.
bana güldü, oha ywşdı rsmn.s.s
Bugün bakkala gittim, hoşgeldiniz dedi. Sikseydi daha iyidi yha oha.s
Tam bir iğrençlik.
Ne kadar iğrenç, ne kadar salak bir kız tipi bunlar.
içki sigara kullanır. Bıyık ve burun kılları vardır çakma adaddadas giyerler.
Götleri de kokar bunların.
haftada 10 adet sevgili (bu kezbanların sevgilileri kekolardır yada ağır abazanlardır) değiştirip işi pişiren kezbanların tuttuğu bakkal defterini anımsatan günlüktür.
ya bugün bütün erkeklerin gözü üstümdeydi hepsi abaza bu erkeklerin ne yapacağımı şaşırdım ama bana bu kadar erkek bakarken neden sevgilim olmuyor diye düşünüyorum bazen yoksa güzel değil miyim diye düşünmüyor değilim.
çok mutsuzum anlıyor musun sözlük hiç kimse beni sevmiyor gülüşüm bile yalan annem babam hep düşman bana bir kere olsun beni dinlemezler ben bu hayatta hiç mutlu olamayacağım.
bugün okulda yakışıklı ve zengin bir çocuk gördüm aşık oldum galiba çocuğunda bende gönlü var gibi devamlı kesişiyoruz çocuk tam yanıma gelicek vazgeçiyor acaba ben mi ilk adımı atsam diye düşüyorum ama ya beni terslerse korkuyorum anlıyor musun günlük aşık oldum galiba.
sevgili günlük bugün:

2 erkeğe trip attım.
4 erkeğe sanane be salak dedim.
1 yakışıklı erkeğin peşinde koştum.
3 zengin erkekle konuştum.

allah bereket versin hi hi.
'Ufff bugün de çok güzel tırşık yaptım ehiehi.'
Bugün de bütün erkekler beni silkmek istedi.
Bu kadar.
Ok kib bye.
'Kürek gibi ellerimle balık temizliyorum ben taam mııığğğ!!!'
Erkek arkadaşım beni terketti ama hala beni seviyor bence. O kızla beni kıskandırmak için çıkıyor.
güncel Önemli Başlıklar