1. 1.
  (bkz: uçkuruna hakim olmak ya da olmamak)

  Hasiktiriniz efendim.
  4 -6 ... sanguine aurora
 2. 2.
  Erkeğinki uçkur da kadınınki patlıcan mı amk?
  5 -2 ... obsolete tears
 3. 3.
  evet, mağdurum, belki seviştim ama memnun kalmadım ne olacak? bu var hep kadını mal görmekten kaynaklanıyor. kadın seks yapınca kirlenmiş, aşağılık gibi hissediyor ve hal böyle olunca seks ona zarar veriyor. bu çarpık anlayışı sike sike yıkacağız, kimse gücümüzü test etmeye kalkmasın.
  ayrıca pek tabi bir kadın da birlikte olup beğenmediği biriyle sırf birlikte oldu diye evlenmek zorunda değil. sonuçta böyle saçmalık mı olur?
  ancak oluyor çünkü kadın ülke piyasasında seks yaptıkça değer kaybediyor. bu da değişik bir durum tabi.
  4 -2 ... allah yok din yalan
 4. 4.
  Şimdi iki taraflı olduktan sonra dramdır ama her zamanki gibi penisli yaratığımız, kızı zorladıysa yahut bin bir kuru sıkı yalanla afedersiniz yavşaklıkla tek gece için kızı kandırdıysa orda duracak erkeklerdir. Herşey müstahaktır ve evlilik yine o penisli yaratığa ödül kızcağıza cezadır.
  1 -2 ... duzenli duzensiz
 5. 5.
  gercekten simdiye kadar parmak basilmayan bir anadolu adetidir bu.

  ortada tecavuz yoksa, karsilikli riza varsa erkegin zorla dusuruldugu bu durum hem mutsuz bir evlilige hem de sonsuz bir eziyete yol acar.

  geleneksel yorelerimizde genellikle bir erkege goz koyan kizlar onun aklini cinsel anlamda celerek beraber olurlar ve akabinde ailelerine durumu anlatarak " x beni kirletti " derler. bunun sonucundaki evlilik kadini mutlu eder ancak uzun vadede o da mutsuz olacaktir.

  erkeklerin kurban edilmesine dur demek icin ozgur pipiler isimli erkek dayanisma platformunu kuruyorum. kurdelamizi keselim..

  bir kez seviştiği kızla zorla evlendirilen erkek
  1 ... aleyna kirpi