bugün

sigaraya böyle başladım şimdi bırakamıyorum.
Unutulmayacak, unutturulmayacak skandal sözdür.
bir kere çocuk tecavüzünden bir şey olmaz diyerek bu iğrenç ülkedeki iq seviyesini ortaya koyduran cümle, tiksindim.
(bkz: nasıl orospu oldum)

bence orospular ilk bu cümleyi kurmuşlardır. yani bilmiyorum ama sanki öyledir.
Genelde arkadaş çevresinde sigara ve alkole zorlanan genç için kullanılan söz obeği (idi).

+ al yak sende bir tane.
- yok abi sonra alışırım.
+ bi kereden bir şey olmaz.

Şimdilerde ise dilim varmıyor artık. Allahtan dileğim bunu söyleyen yardim ve yataklık yapan bunların arkasında duran şerefsizlerin ya insana dair bir sıfatın yokluk durumunu dile getirirken bile acıyorum çunku insan yerine koymuş oluyorum işte bu mahlukların her geçen gün bu sözün vebalinin altında ezilip geberip gitmeleri.
tecavüz olayını hafife alan fahişece bir beyandır. rahatsız edici ve baş ağrıtıcıdır.
görsel
ingiliz ajanı sema ramazanoğlunun lafıdır.
Aklıma geldikçe akpden dahada iğreniyorum. Neyse...
(bkz: oldu)
bugün sapıkları kollayan yasayı savunan leş sürüsü ak trollerin, zamanında sahip çıktığı ifade.
hatta o zamanda bu sözü söyleyeni değil, eleştirini hedef alıp "cehapeeee" demişlerdi.

şimdide sapık yasalarını "cehape" diye savunuyorlar. dedim ya, sizin dip noktanız nedir. ??
her zaman en dip noktaya gitmeyi başarıyorsunuz.
hayatın her yerınde dile gelen söz.
Bazı okullarda orospu çocukluğu 101 diğerlerinde ise orospu çocukluğuna geçiş adlı dersin dönem ödevidir.
http://talebe.org/gundem/...-bir-sey-olmaz-dedi-18830

şunu şuraya koyalım. hatırlayalım.

edit: bi tane "ımı ınsır vıkfını kımsı sıvınmıdı" diyen bi aktroll var, eksilemiş bile.
(bkz: aids olmak isteyenlere tavsiyeler)
sonraki ayağı: biri de bir bini de bir.
bir kereden bir şey olmaz dediğiniz şey her ne ise , yüzde 99 ihtimalle aslında bir kereden de bir şey olacağı bir durumdur.
dar alanda kısa paslaşmalar filmi repliğinden bir örnekleme gerekirse; hayat, futbola fena halde benzer. şöyle bir şey diyebiliriz o zaman. rakip takım , senin takımını 1-0 yenerek şampiyon oldu. ama sadece 1 kere gol attı diye , o şampiyonluktan bir şey olmaz mı diyeceksin. hani dersin tabii de , komik olur.
verdiğim örnek çok uç örnek belki ama, şunu da söyleyeyim. geri düzeltilebilir dediğiniz durumlar aslında, bir kereden bir şey olmaz dediğiniz şeyler değildir onlar. özetle bir kereden bir şey ile çok şey olabilir , bir kere bir kere ile birikir.
Doğrudur. 1. Den birşey olmaz, her zaman 2. Denedemeden sıkıntı çıkar.
Not: istisnalar var onlar ayrı.
(bkz: tarihteki skandal açıklamalar)

toplumdaki vatansever(!) kitlenin sustuğu bir açıklamadır.
Taviz, tavizi doğurur.
gençler kızlı-erkekli çay içiyorlar diye kıyameti koparanların, 8 yaşında erkek çocukları sözde vakıfta sözde öğretmenler tarafından bademlendiğinde ettiği kelam.

allah'ın hala belalarını vermemiş olması da ilginç.
Her şeyin başlangıcıdır. Evet.
pompa için söyleniyorsa gayet doğru ifadedir. bir kereden kimse bir şey anlamıyor. arka arkaya en az 5-6 kere yapıştırmalısınızdır.
paganviodio nun "bide başörtü takıp eeeeeıııı dindarlık taslayıp ııeeee eeem bi kereden bişey olmaz diyip 45 çocuğun, erkek çocuğunun hem de ıeeeğ sikilmesini addettirmeye çalışan eee türk üü kadınları var. bide öyleleri var. onlar daha kötü onlar çok daha kötü." dediği ses kaydını akıllara getirmiştir.

(#38335461)
45 öğrencinin tacize uğradığı ensar vakfına, aile bakanının söylemidir.
güncel Önemli Başlıklar