bugün

yanlış yapan kadındır. her ilişkinin bir şansı daha vardır eğer ki çok seviyorsanız .
(bkz: ya ne bekliyordun)
haklı kadındır. aldatılmanın biri ikisi yoktur. erkeğin de kadının da aldatması hoş görülemez. gittiğin diğer kadında ne varsa evdeki kadında da aynısı var. gittiğin diğer erkekte ne varsa evdeki erkekte de aynısı var.

not : erkeğim ve sevgilimi çok seviyorum.
Kadın yapınca cinayet erkek yapınca affetmek. ihaneti arttırmayacak mı sizce bu çarpık yaklaşım? insanlık denen olguya ne olacak. Sadakat bir kere yıkıldı mı bir daha toparlanamaz. Bir kere aldatıldığında,kadın ya da erkek,affettiğinde ikinci ihanet kaçınılmazdır. Bence affetmemek gerekir. Kendine yapılmasını istemediğin Hiçbirşeyi başkasına yapmayacaksın. Bu kadar basit.
ya sayı saymayı bilmiyordur ya da dayak yememiştir.
doğru kadındır.
(bkz: zeki kadın)
prensipleri olan harbi kadin. ve bilir ki bir kere aldatilmissa devami gelir.
bir kerecik aldatıldı diye ayrılan adamın alt versiyonudur.
hayır ayrılmasa nolacak ki, o evlilikten artık sevgiyle muhabbet dolu günler beklenir mi, kadın bu kadın, taş değil.!
''cik'' küçültme ekinin bile aldatılmanın yanında etkisini kaybettiğini bilen kadındır. bir kerecik aldatılmanın asla son olmayacağını bilen kadın kendisine olan saygısı için yollarını ayırır.
aldatmanın bir kereciği iki kereciği olmadığı gibi aldatılmanın da bir kereciği iki kereciği olmaz. bunun bilincinde olan ve sürekli aldatılmanın verdiği kendine güvende eksiklik problemi baş göstermeden en doğrusunu yapan kadındır.

aldatan erkeğin yüzüne tükürmediğine şükretmek gerekir ki tükürük manyağı yapılması gereken bir kerecik aldatılma karşısında ayrılma tepkisini veren kadın değil, aldatan erkek müsveddesinin ta kendisidir.
abartan kadındır sonradan pişman olacak kadındır.. sonrası aşağıdaki siire muhatab olmaktır..

kadınım bu sağa son mesajım.
bebelerinen evde oturup ağlarım.
çamaşır, bulaşık tarih yaptı.
kadınım ben bu işlerden ne ağnarım.

bi tokat salladım değmedi bile,
la bok mu var babağan evinde.
ula ne bilinmez bir avradımışşın,
bebelerinen beni mevlam gayırsın. kadınım bu sağa son mesajım.
bebelerinen evde oturup ağlarım.
çamaşır, bulaşık tarih yaptı.
kadınım ben bu işlerden ne ağnarım.

bi tokat salladım değmedi bile,
la bok mu var babağan evinde.
ula ne bilinmez bir avradımışşın,
bebelerinen beni mevlam gayırsın.

arkadaşın hatçe yan yan bakıyo.
üzelme osman abi deyiveriyo,
bebelerin başını okşayaraktan,
kendi düşen ağlamaz deyip gülüveriyo.

bugün geliverdi zabahın köründe,
vallahi gecelik vardı zillinin üzerinde.

bulaşığa daldı, çamaşırı yıkadı,
la kadınım bak göğnüm çok daraldı.
bebeleri banyoya sokup yıkayıverdi.

osman abi sende gir, keseleyim diyiverdi.
bende büğün olmaz yarın diyiverdim,
la kadınım sağa bir şans daha verdim.

zabaha kadar geliyosan gel eve,
vallahi gelmezsen böyük tehlike.
hatçe bekliyor elinde kese,
vallah keseynen kalsa keşke..

arkadaşın hatçe yan yan bakıyo.
üzelme osman abi deyiveriyo,
bebelerin başını okşayaraktan,
kendi düşen ağlamaz deyip gülüveriyo.

bugün geliverdi zabahın köründe,
vallahi gecelik vardı zillinin üzerinde.

bulaşığa daldı, çamaşırı yıkadı,
la kadınım bak göğnüm çok daraldı.
bebeleri banyoya sokup yıkayıverdi.

osman abi sende gir, keseleyim diyiverdi.
bende büğün olmaz yarın diyiverdim,
la kadınım sağa bir şans daha verdim.

zabaha kadar geliyosan gel eve,
vallahi gelmezsen böyük tehlike.
hatçe bekliyor elinde kese,
vallah keseynen kalsa keşke..
yanlış yolda olan kadındır. bir de o aldatsındır. ödeşsinlerdir (!)
aldatılan kadın Mutlu etmeyi bilmeyen kadındır. Üzerine gidilmemesi gerekir blöf yapıyordur bir kaç konusmadan sonra aldatılmamak için mutlu etmeyi öğrenecek kadındır.
"bir kerecik" diye bir şeyin olmadığını bilen kadındır.

bir kere olan bir şeyin ardından devamı da gelir. ayrıca aldatmak affedilmeyecek kadar büyük şerefsizliktir. aldatmasına gerek bile yok buna yeltenmesi ayrılık için yeterlidir.
bir kerecik şerefsiz olan erkeğin karısıdır.
küçültme eklerinde müsriflik yapmamak gerektiğini anlamamızı sağlayan başlık.
bir kere'cikmiş , o zaman bir kerecik adam öldürelim, bir kerecik hırsızlık yapalım vs vs. **
Aşık kadındır. Muhtemel çoğunluğu oğlak burcu kadındır.
An itibariyle en doğru karardır.

bir kerecik ibaresi de nedir anlamış değilim.bir kerecik aldatılan erkek kadını boktan alıp boka sokar.hakkında sölemediğini bırakmaz. dünyayı dar eder kadına. fakat erkek aldattığında bunu çok basitmiş gibi 'bi daha olmaz' havalarında kadının ondan ayrılmasını çok abartı bulur.

enteresan dünyanın enteresan insanları!
kadının haklı olduğu durumdur. eğer erkek kadının elinden kurtulduysa şükretmelidir.
ödün kapısını bir defa açarsa tekrar kapatamayacağını bilen kadındır. onurludur ve istenmediği yerde durmaz.
haklı olan kadındır.
bir kereden bir şey olmaz lafını bilmeyen kadındır. haklı mıdır sonuna kadar haklıdır. hatta adamın donuna kadar almalıdır.
(bkz: cinsel yolla bulaşan hastalıklar)
Gururlu, mert Türk kadınıdır.