bugün

bunu anlayamıyorum diyemeyeceğim, anlamaya çalıştıktan sonra kısmen anlayabiliyorum ancak sevişmenin bir aşk ilişkisi teklifi anlamına gelmediğini de bazı kızların artık öğrenmesi lazım.

konuştuk, eğlendik, seviştik ve o gece bitti. sabahında hemen duygusal duygusal hareketlerle olayı ilişkimiz başladı boyutuna getirmek sadece güzel başlayan bir şeyi bozmak demek oluyor. bırak akışına işte her şey kendiliğinden gelişsin, ne bu acele? bir şey olması gerekiyorsa olur zaten! neden, bak dün gece yattık artık sıçacam ağzına haberin olsun hissini iliklerimize kadar hissettiriyorsunuz anlayamıyorum.

soğudum işte...
işte bu yüzden sevgili olduğunuza emin olmadan asla kızlar(evlenmeden asla aslında), sonra bu adamlar "off verdi diye başımıza bela oldu" moduna girebiliyor demek ki.

Değerli olan biziz, unutmayın.

Normal kızdır, sevgili olmadığı kızla yatabilen tiplere ilginç gelir.
Kuşkusuz ben de bir kere eskorta aşık olmuştum.

Galiba benzer olay.

Edit: galiba benzer değil, herkes farklı şeyler yazmış. Olsun.
cinsel beraberlik bir erkek icin sevgiden bagimsiz birsey olsada,
kadinlar icin askin bir ust adimi gibi birseydir.

erkek neredeyse her onune gelenle yatmaya hazirken, kadin neredeyse hicbir zaman yatmaz eger o erkege karsi birseyler hissetmiyorsa.

o yuzden bir kadin biriyle yattiysa, illaki duygusalda bazi beklentilere girer. sonuc olarak kadin psikolojisini biraz anlayan insan icin fazlada sasirtici olmayan bir durum.
Şüphesiz ki ktç böyle bir durumu baştan söyler seviştikten sonra değil.
bir kisiyle sevisme asamasina geliyorsaniz ki sizi bilemem ben onume her gelenle sarhos dahi olsam sevisemem.
beni ceken en az bir ozelligi olmali ya da zaten gorustugum biridir.bana karsi bos degildir (benim icin bu da sebep)sevgilim olacak kadar bir sey hissetmiyorumdur ama begenmiyor da degilimdir.
zaten seffaf olursaniz boyle bir durum olmuyor.
siz daha iyi bilirsiniz benim basima gelmedi.
kimseye kendimi anlatmam ne bok oldugumu bilirler.
kültür farklılığına işaret eder. kuzenim anlattı, abd' de bir barda bir kadınla yan yana oturup konuşabilir, kafanız uyuşursa gece sevişebilirsiniz. beğenirsen devam edersin, beğenmezsen bir daha görüşmezsin. türkiye' de böyle bir şeye rastlamak zordur tabi.
sırf başıma bela olur diye antidepresan kullanan sıkıntılı psikolojili bir kızla yatmamıştım pauhusfdha. iyiki de yatmamışım bu arada, aramızda başka şeyler geçti kızı aylarca başımdan salamamıştım allahın manyağı.

edit: ayrıca erkekler böyle seçici olmayan kadınlara pek değer vermezler. yani içgüdüsel olarak çoğunda böyledir bu. 1 tane çirkin erkek düşünün, ortalama üstü bir kızla yatıyor fuckbuddy takılıyor emin olun o kızdan vazgeçmesi kolay olur ki çok gördüm böyle. sonra kız arkasından amk çirkini nasıl vazgeçti benden vs.vs. ağlar. bunlardan da gördüm. kadının seçici olması lazım uzun ilişki vs. bir hayat yaşamak istiyorsa.
aynı karakterdeki kıza denk gelirse gavatlığını gururla ilan eden bir tipe dönüşür. hiç şaşmaz.
Bir kere sevişilince sevgili moduna girmek nedir lan? Soğumuş adam işte gördün mü? Halbuki en değerli ve en özel şeyini ulu orta herkesle paylaşman gerek. Kadın değil kamu malısın sen çünkü, adamda gelir haklı olarak sözlüğe şikayet eder seni.

Tiz kellesi vurula.
Kadınlara kullan at tıraş bıçağı muamelesi yapan ve haklı olduğunu zanneden bir erkeği gördüğümüz başlıktır.

Ülkemizdeki erkeklerin zihniyeti her zaman budur. Yıllar geçse de değişeceğini sanmıyorum. O yüzden bunlarla birlikte olmayan bir, birlikte olan iki kat suçludur. Birlikte olmazsanız, cinsellik ihtiyaçtır gibi sözler duyarsanız. Birlikte olursanız basit kadın olursunuz. 1. Tip olun ki kalbiniz kırılmasın.
Bu konuda değişmeyen ve basit bir kural vardir. Evlenmeden birlikte olmayin. Yoksa sizi basit görürler. Kendi değerinizi bilin.
doğru bir karardır, tebrikler. sonuç itibariyle kızında rızası var değil mi ? zorla olmuyor bu işler, ayrıca ortada bir sevgililik durumuda konuşulmamış, ne diyim sizde her onünüze gelene vermeyin o zaman *
--spoiler--
o kadinlar perisan haldeler birlikte oldugu adamin spermlerini toplayip hamile kalmaya cabaliyorlar anne olmaya calisiyorlar.
--spoiler--

bunu bir arkadas yazmisti yillar once aklima geldi.
kafam gereksiz seylerin olusturdugu bir copluk.

arkadasim uzun saclarini kestirdigi icin sevgilisi terk etmisti.efendi de bir cocuktu nasil delirttiyse adami. sacimla mi sevisiyordum dedi.
ama eylem olarak direkt bagirarak birden sacimla mi ...kiyordum falan dedi.
sekilci surtuk.

bazisi sevisirken aklini bir kutuya koyar. adamin sevismesi gerektir cok anlam yuklememek lazim.
bir atasözü der ki ; önce yüzük- sonra büzük afedersin.
güncel Önemli Başlıklar