1. 1.
  bir kezban klasiği. sen kas kas kas kas, sonra eskaza verince sabah mesajla başla. evlendirme programı mı lan bu?
  5 -12 ... david addison
 2. 2.
  Artı beşimle katıldığım önerme. Ama şöyle de bir şey var ki ciddi düşünmediğin kızla yatmayacaksın arkadaş, yani şöyle eğer karşındaki kadın da senin gibi düşünüyorsa ve sadece senin ona sahip çıkıp bir ilişki ciddiyeti içinde onun yoluna eşlik etmeni düşünüyorsa bak evlilikten bahsetmiyorum, eğer böyle bir hali/tutumu/niyeti varsa istediğiniz kadar birlikte olun iki tarafı da bağlamaz.

  Üzmeyin kızları, hayalleriyle oynamayın.
  1 -2 ... siyah alfabe
 3. 3.
  ilk başta 'senle seviştim diye evleniceğim diye bişe yok' diyen kızın ayrıldıktan sonra ağlayarak arayıp ' benden başka sikecek kız mı bulamadın' demesi.
  bir umut.
  1 -6 ... allahasovengenc
 4. 4.
  (bkz: beklentiler sadece üzer)
  ... woober
 5. 5.
  Kadınların böyle sanması çok normal. Kadınlar sizin gibi önüne gelenle kolay kolay yatmaz. Mahremiyetini herkesle paylaşmaz. Böyle düşünen kız sizinle yatıyorsa sizi sevdiği için yatmıştır sizi mahremiyetini paylaşmaya değer gördüğü için yatmıştır ama eşek hoş laftan ne anlar. Seksi 31 çekmeye indirgeyen mekanikleştiren herifler ne anlar. Onların kendi mahremlerine saygısı yok yattıkları kadının hislerine mi saygısı olsun. O yüzdendir ki erkekler asla seks için aşıkmış gibi davranmamalı. Karşılarındaki kadın kendilerine aşık olmayan bir erkekle yatmayacağı için çok iyi rol kabiliyetleriyle kadına aşıkmış, aşkından ölüyormuş gibi resim çizdikleri için o kişi de evleneceğiz sanmıştır. Burada kız belki salak olabilir ama karşısındaki adam hem namussuz hem de sahtekardır.
  4 -2 ... baslatmanickinden